Dvoupatrová postel umožní více místa pro Danečka s ADHD

Orlová, Lutyně / Sbírku organizuje Daniela Plšková

{}

Dvoupatrová postel umožní více místa pro Danečka s ADHD

0 %

Vybráno 17 087 Kč z 21 000 Kč
Zbývá -725 dnů
Sbírka byla ukončena 19. dubna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Daneček je náš pětiletý chlapeček a trpí kombinovaným postižením: autismem, středně těžkou mentální retardací, opožděným vývojem a silným ADHD. Mentálně je na úrovni dvouletého dítěte, takže se momentálně všemu ve svých pěti letech teprve učí. Daneček má ještě šestiletou sestru Sofii a tříletou sestru Rozárku.

  V roce 2019 jsme skončili jako rodina v azylovém domě, kde jsme bydleli rok. Poté jsme poskládali veškeré finanční prostředky na přestěhování se do podnájmu.

 Nyní máme krásný domov, kde se tedy ještě stále zabydlujeme. Všechny naše tři děti mají spolu malý pokojíček, který potřebuje kompletní úpravy. Po paní majitelce tady zůstal nějaký nábytek – z něj jsme například využili postel, na které spí Daneček. Je už ale stará a začíná vrzat, je to ten retro typ se 3 čtvercovými kusy matrace. V noci se nám chlapec budí, protože se mu špatně spí a ráno ho bolí záda.

 Tím, že jsou v tom malém pokoji tři postele a skříň, tak má Daneček také strašně málo místa na hraní si s autíčky, které tak moc miluje. Málo prostoru nás trápí i pro ostatní děti. Situaci by vyřešila palanda – ze sbírky tedy koupíme dvoupatrovou postel včetně matrací, o kterou by se Daneček podělil se starší sestřičkou.

 Nejen proto, aby bylo více místa pro děti na hraní, ale hlavně proto aby už Daneček krásně a zdravě spinkal

 Jsme strašně vděční za každý příspěvek, všem se nám doma hrozně uleví. I finančně, jelikož budeme pak s manželem schopni něco i našetřit na koberec do pokojíčku, aby byl zase o něco útulnější pro naše děti.

 Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 22 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

800 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„❤️“
777 Kč — Martina před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

51 Kč — Anonymní dárce před 2 lety