Domov bez plísně pro samoživitelku Evu a 4 dcerky

Olomouc / Sbírku organizuje Eva Lounová

{}

Domov bez plísně pro samoživitelku Evu a 4 dcerky

0 %

Vybráno 54 188 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -931 dnů
Sbírka byla ukončena 09. listopadu 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem mladá maminka, momentálně samoživitelka 4 malých dcer. Jelikož docházelo k domácímu násilí, ukončila jsem vztah s jejich otcem.

Nyní s dětmi bydlíme v pronajatém bytě o velikosti 2+1 ve kterém se vyskytuje plíseň. S majitelem jsem o tom hovořila, ale ten s tím nechce nic dělat. Situaci manipuluje tak, že místo aby zasáhl a byt ošetřil, vyhrožuje mi neobyvatelností bytu a ztrátou bydlení.

Velice se obávám, že z tohoto důvodu může každým dnem přijít ukončení nájemní smlouvy, proto hledám intenzivně nové bydlení pro sebe a mé holčičky. Celá situace je zkomplikovaná tím, že si od července hledám novou práci.

Vaším příspěvkem na kauci a nájem mi pomůžete najít lepší prostředí pro moje děti.

Laura, které je 7 let, navštěvuje první třídu základní školy a ostatní 3 holčičky chodí do mateřské školy. Jako pro každou matku je pro mě velice důležité je chránit a naplňovat jejich potřeby a tím zdraví nezávadný domov bezesporu je. Budu vám moc vděčná, za jakýkoli příspěvek, nebo sdílení našeho příběhu.

Stále Hledáme vhodného bydlení

18. 02. 2022

Chtěla bych Vám všem, kteří nám přispěli na tuto sbírku na pronájem jen sdělit, že pronájem bytu zatím stále hledáme. Je velmi těžké najít bydlení s dětmi a bez práce, ale věřím že brzy vše bude jinak.. Ještě jednou všem strašně moc děkujeme a já se zase s dětmi ozvu.

Velké Poděkování všem dárcům

03. 11. 2021

Chtěla bych poděkovat strašně moc všem dárcům za Vaše dary a taky za to že se vybrala celá částka, aktivně stále hledám nové bydlení a věřím že se mi podaří najít vhodné a větší bydlení pro mé princezny. Určitě jakmile se něco naskytne a budeme bydlet se ozveme zde na nesnáze21.

Strašně moc všem ze ❤️ Děkujeme 😊

Pronájem bytu

20. 10. 2021

Dobrý den, chtěla bych Vám všem strašně poděkovat za Vaše dary ❤️ nesmírně si toho vážím.

Aktivně hledám pronájem bytu, ale stále se nám to nedaří. Teď co energie jdou stále nahoru tak majitele si dávají velké požadavky. Tak stále hledám nevzdávám se a věřím že vše dobře dopadne.

Všem strašně moc děkujeme ❤️❤️❤️

Sbírku již podpořilo 79 dárců

„Přeji Vám, ať se ve Vašem životě vše v dobré obrátí a Vaše životy naplní láska, radost a štěstí. Zasloužíte si to za tu odvahu a úžasný krok odejít. <3“
1 313 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Boris před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — PAVEL L před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 600 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

400 Kč — Jitka před 3 lety