Delfinoterapie pro Emmičku

Rokycany / Sbírku organizuje Kristýna Hájková

Delfinoterapie pro Emmičku

0 %

Vybráno 42 564 Kč z 130 000 Kč
Zbývá -776 dnů
Sbírka byla ukončena 04. května 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Tato malá slečna je naše dcera Emmička. Je to naše princezna na vozíčku, která se narodila se spinální svalovou atrofií – svalovou slabostí. Netušili jsme to až do chvíle, kdy ve 2 letech ztratila veškerou sílu v nožičkách a ty už ji najednou neudržely. Lékaři se pokoušeli zjistit, co jí trápí až jednoho dne se ukázala tato nehezká nemoc, která jí postupně bere všechnu sílu v těle.

Nedá se to vyléčit, pouze zpomalit průběh nemoci. Maminka s tatínkem se rozhodli, že budou hledat způsoby, jak s tím bojovat, a přitom si užívat život naplno, jak to jen jde.

Emmička cvičí téměř každý den a k tomu jezdí i na rehabilitační pobyty, na hipoterapii, plavání, Dále s ní rodiče jezdí na pravidelné vyšetření v nemocnicích, zkoušení všech možných dostupných léku. Což je pro celou rodinu dosti vysilující.

Kromě toho jednoho velkého snu má Emmička ještě jeden, a to je Delfinoterapie.

Citace: Princip delfinoterapie se odvíjí od silné motivace a radosti, která dokáže spustit emoce a stimulovat samoléčebné procesy v těle.

Emma si vše plně uvědomuje, je to chytrá holka. Někdy to je ale překážka v postupu vpřed. Srovnává se s ostatními dětmi, přichází pláč a chvíle bezmoci, že něco nedokáže. Terapie s delfíny by jí velmi pomohly po stránce sebevědomí, a hlavně v motivaci do dalších léčebných programů. Všechny rehabilitační programy, které navštěvujeme nejsou hrazené z pojištění, a tak si vše hradíme my nebo s pomocí dárců. Již není v našich finančních silách uhradit i delfinoterapii.

Na tuto terapii máme naplánovaný let do Turecka na konci záři. Částka 130 000 Kč by měla pokrýt náklady na 10 lekcí, letenky, ubytování pro Emmičku a doprovod.

Děkujeme ze srdce všem dárcům za jakoukoliv finanční podporu, nesmírně si toho vážíme.


Sbírku již podpořilo 66 dárců

„pro Emmičku od účastníků závodu horských kol Rokycanský krpály“
4 000 Kč — Spolek ROKYCANŠTÍ PATRIOTI před 2 lety

„❤️🐬“
300 Kč — Juli před 2 lety

122 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 000 Kč — Jarda V. před 2 lety

255 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Jsi silný andílek a držíme ti palečky“
252 Kč — Páťa před 2 lety

„♡♡♡“
777 Kč — Balákovi před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Daniela Soukupová před 2 lety