Delfinoterapie pro Emmičku

Rokycany / Sbírku organizuje Kristýna Hájková

0 %

Delfinoterapie pro Emmičku

Vybráno 42 564 Kč z 130 000 Kč
Zbývá -397 dnů
33 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 04. května 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Tato malá slečna je naše dcera Emmička. Je to naše princezna na vozíčku, která se narodila se spinální svalovou atrofií – svalovou slabostí. Netušili jsme to až do chvíle, kdy ve 2 letech ztratila veškerou sílu v nožičkách a ty už ji najednou neudržely. Lékaři se pokoušeli zjistit, co jí trápí až jednoho dne se ukázala tato nehezká nemoc, která jí postupně bere všechnu sílu v těle.

Nedá se to vyléčit, pouze zpomalit průběh nemoci. Maminka s tatínkem se rozhodli, že budou hledat způsoby, jak s tím bojovat, a přitom si užívat život naplno, jak to jen jde.

Emmička cvičí téměř každý den a k tomu jezdí i na rehabilitační pobyty, na hipoterapii, plavání, Dále s ní rodiče jezdí na pravidelné vyšetření v nemocnicích, zkoušení všech možných dostupných léku. Což je pro celou rodinu dosti vysilující.

Kromě toho jednoho velkého snu má Emmička ještě jeden, a to je Delfinoterapie.

Citace: Princip delfinoterapie se odvíjí od silné motivace a radosti, která dokáže spustit emoce a stimulovat samoléčebné procesy v těle.

Emma si vše plně uvědomuje, je to chytrá holka. Někdy to je ale překážka v postupu vpřed. Srovnává se s ostatními dětmi, přichází pláč a chvíle bezmoci, že něco nedokáže. Terapie s delfíny by jí velmi pomohly po stránce sebevědomí, a hlavně v motivaci do dalších léčebných programů. Všechny rehabilitační programy, které navštěvujeme nejsou hrazené z pojištění, a tak si vše hradíme my nebo s pomocí dárců. Již není v našich finančních silách uhradit i delfinoterapii.

Na tuto terapii máme naplánovaný let do Turecka na konci záři. Částka 130 000 Kč by měla pokrýt náklady na 10 lekcí, letenky, ubytování pro Emmičku a doprovod.

Děkujeme ze srdce všem dárcům za jakoukoliv finanční podporu, nesmírně si toho vážíme.


Sbírku již podpořilo 66 dárců

„pro Emmičku od účastníků závodu horských kol Rokycanský krpály“
4 000 Kč — Spolek ROKYCANŠTÍ PATRIOTI před rokem

„❤️🐬“
300 Kč — Juli před rokem

122 Kč — Anonymní dárce před rokem

400 Kč — Anonymní dárce před rokem

2 000 Kč — Jarda V. před rokem

255 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Jsi silný andílek a držíme ti palečky“
252 Kč — Páťa před rokem

„♡♡♡“
777 Kč — Balákovi před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Daniela Soukupová před rokem