Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

Duchcov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

0 %

Vybráno 9 373 Kč z 80 000 Kč
Zbývá -223 dnů
Sbírka byla ukončena 06. listopadu 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Pojďme prosím společně pomoci mé kamarádce Marušce, které se před 20 lety stal úraz, jenž jí zkomplikoval celý život. Když vlivem tohoto zranění ochrnula, byla sama s 8letou dcerkou Kačkou. Kačka v tu dobu musela dospět a starat se o svou maminku, které přestaly fungovat nohy.

Marie se ale nevzdávala. Podstoupila několik operací, tvrdě cvičila a jezdila i do lázní, ale bohužel osud tomu chtěl jinak a Maruška se už na nohy nikdy nepostavila.

Marii znám od základní školy a nikdy to neměla jednoduché, avšak přes to všechno, co jí život přinesl je hrozně hodná a usměvavá holka. Úsměv nikdy neztratila, i když ji osud tak ošklivě zamíchal s kartami.

Jak sbírka pomůže?

Moc bych si přála Máně ulehčit život, ale sama to nezvládnu, a tak prosím o pomoc i vás.

Máňa žije právě se svou úžasnou dcerou, která ji opravdu moc pomáhala a Marie by jí nyní ráda chtěla vrátit její obětavost, a vypomáhat své dceři s hlídáním vnučky, která jde do 1. třídy. Moc vás tak prosím o jakoukoliv pomoc Máně. Všechny finance půjdou na nový vozík, který bude jako aktivní babička potřebovat! Pojďme jí společně splnit sen stát se aktivní babičkou.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

3 000 Kč — Kindlmann před rokem

3 000 Kč — Techstrom Progres s.r.o před rokem

3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem