Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

Duchcov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

Vybráno 9 373 Kč z 80 000 Kč
Zbývá 44 dnů
12 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 06. listopadu 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Pojďme prosím společně pomoci mé kamarádce Marušce, které se před 20 lety stal úraz, jenž jí zkomplikoval celý život. Když vlivem tohoto zranění ochrnula, byla sama s 8letou dcerkou Kačkou. Kačka v tu dobu musela dospět a starat se o svou maminku, které přestaly fungovat nohy.

Marie se ale nevzdávala. Podstoupila několik operací, tvrdě cvičila a jezdila i do lázní, ale bohužel osud tomu chtěl jinak a Maruška se už na nohy nikdy nepostavila.

Marii znám od základní školy a nikdy to neměla jednoduché, avšak přes to všechno, co jí život přinesl je hrozně hodná a usměvavá holka. Úsměv nikdy neztratila, i když ji osud tak ošklivě zamíchal s kartami.

Jak sbírka pomůže?

Moc bych si přála Máně ulehčit život, ale sama to nezvládnu, a tak prosím o pomoc i vás.

Máňa žije právě se svou úžasnou dcerou, která ji opravdu moc pomáhala a Marie by jí nyní ráda chtěla vrátit její obětavost, a vypomáhat své dceři s hlídáním vnučky, která jde do 1. třídy. Moc vás tak prosím o jakoukoliv pomoc Máně. Všechny finance půjdou na nový vozík, který bude jako aktivní babička potřebovat! Pojďme jí společně splnit sen stát se aktivní babičkou.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

3 000 Kč — Kindlmann před měsícem

3 000 Kč — Techstrom Progres s.r.o před měsícem

3 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

373 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci