Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

Duchcov / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

Amount raised 9 373 Kč of 80 000 Kč goal
Left -164 days
12 % z původního cíle
The campaign has ended 06. November 2023

Help by sharing

Pojďme prosím společně pomoci mé kamarádce Marušce, které se před 20 lety stal úraz, jenž jí zkomplikoval celý život. Když vlivem tohoto zranění ochrnula, byla sama s 8letou dcerkou Kačkou. Kačka v tu dobu musela dospět a starat se o svou maminku, které přestaly fungovat nohy.

Marie se ale nevzdávala. Podstoupila několik operací, tvrdě cvičila a jezdila i do lázní, ale bohužel osud tomu chtěl jinak a Maruška se už na nohy nikdy nepostavila.

Marii znám od základní školy a nikdy to neměla jednoduché, avšak přes to všechno, co jí život přinesl je hrozně hodná a usměvavá holka. Úsměv nikdy neztratila, i když ji osud tak ošklivě zamíchal s kartami.

Jak sbírka pomůže?

Moc bych si přála Máně ulehčit život, ale sama to nezvládnu, a tak prosím o pomoc i vás.

Máňa žije právě se svou úžasnou dcerou, která ji opravdu moc pomáhala a Marie by jí nyní ráda chtěla vrátit její obětavost, a vypomáhat své dceři s hlídáním vnučky, která jde do 1. třídy. Moc vás tak prosím o jakoukoliv pomoc Máně. Všechny finance půjdou na nový vozík, který bude jako aktivní babička potřebovat! Pojďme jí společně splnit sen stát se aktivní babičkou.

Děkuji.

4 donations

3 000 Kč — Kindlmann 8 months ago

3 000 Kč — Techstrom Progres s.r.o 8 months ago

3 000 Kč — Anonymous donor 8 months ago

373 Kč — Anonymous donor 8 months ago