Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

Duchcov / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Dejme Máně šanci být aktivní babičkou!

Vybraných 9 373 Kč z 80 000 Kč
Zostáva -260 dní
12 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 06. november 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Pojďme prosím společně pomoci mé kamarádce Marušce, které se před 20 lety stal úraz, jenž jí zkomplikoval celý život. Když vlivem tohoto zranění ochrnula, byla sama s 8letou dcerkou Kačkou. Kačka v tu dobu musela dospět a starat se o svou maminku, které přestaly fungovat nohy.

Marie se ale nevzdávala. Podstoupila několik operací, tvrdě cvičila a jezdila i do lázní, ale bohužel osud tomu chtěl jinak a Maruška se už na nohy nikdy nepostavila.

Marii znám od základní školy a nikdy to neměla jednoduché, avšak přes to všechno, co jí život přinesl je hrozně hodná a usměvavá holka. Úsměv nikdy neztratila, i když ji osud tak ošklivě zamíchal s kartami.

Jak sbírka pomůže?

Moc bych si přála Máně ulehčit život, ale sama to nezvládnu, a tak prosím o pomoc i vás.

Máňa žije právě se svou úžasnou dcerou, která ji opravdu moc pomáhala a Marie by jí nyní ráda chtěla vrátit její obětavost, a vypomáhat své dceři s hlídáním vnučky, která jde do 1. třídy. Moc vás tak prosím o jakoukoliv pomoc Máně. Všechny finance půjdou na nový vozík, který bude jako aktivní babička potřebovat! Pojďme jí společně splnit sen stát se aktivní babičkou.

Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 4 darcov

3 000 Kč — Kindlmann pred rokom

3 000 Kč — Techstrom Progres s.r.o pred rokom

3 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom