Darujte znevýhodněným dětem taneční tábor!

Česká republika / Sbírku organizuje Jana Velkoborská

Darujte znevýhodněným dětem taneční tábor!

0 %

Vybráno 8 153 Kč z 114 000 Kč
Zbývá -326 dnů
Sbírka byla ukončena 02. září 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Některým dětem stačí jen kapka lásky, naděje, radosti, péče či pozornosti, aby jim to změnilo úplně celý život, vrátilo naději a víru v zázraky. Děti z dětských domovů, pěstounských, adoptivních, ukrajinských a sociálně slabých rodin na našem táboře díky Vám toto vše PROŽIJÍ a pocítí. Z tábora pak tyto děti odjíždějí "o něco lehčí" s vědomím, že nehledě na jejich příběh i pro ně život může být krásný, že se mohou cítit uvnitř sebe překrásně a my je učíme JAK.  Jako taneční škola All for Dance tyto tábory pořádáme již 3. rokem a dětem doslova mění život.

Vy toho všeho můžete být součástí, jak jen si přejete. Můžete za námi na tábor přijet, nebo nás sledovat na sociálních sítích a tím se zahřát u srdce a zlepšit si náladu. :) Díky Vašemu příspěvku se stanete patronem - významnou osobou, která dítěti změnila život. Rádi s Vámi budeme sdílet jeho cestu táborem.

Každý den dětem vykouzlíme úsměv na tváři a znovu pocítí bezstarostnost dětství a k tomu všemu se navíc s naší úžasnou lektorkou Alenkou naučí hrami, pohádkami a společným tvořením o emocích. Zjistí, že jsou všechny v pořádku, co to jsou emoce a pocity, jak pustit to, co už neslouží a opět se cítit krásně. S Janou a Gabčou pak vše vytančí, setřesou a protančí se zpět k sobě.♥

Pojďme společně těmto dětem dát vědět, že tady nejsou samy a je tu pro ně někdo, komu na nich s láskou záleží. A že když se spojíme, může vzniknout opravdu obrovské množství lásky, radosti, síly, podpory a zážitků. Těmto dětem opravdu stačí někdy jen kapka... ♥

Kdo za projektem stojí?

Za celým projektem stojí skvělý tým taneční školy All for Dance, který projektem doslova žije. Všichni v týmu jsou v projektu naplno a celým svým srdcem. Každý den pracujeme na tom, aby letošní tábory byly pro všechny děti nezapomenutelným zážitkem naplněným hravostí, podporou, tancem a láskou. Hlavní koordinátorkou tohoto projektu je Jana Velkoborská, zakladatelka taneční školy a především úžasný člověk, které tanec a její taneční rodiče-trenéři také změnili život. Toto poselství posílá dále tam, kde je potřeba. ♥ Věří v sílu skupiny, spojení lidí a že tanec je překrásným prostředkem, jak se protančit sám k sobě, pustit co už neslouží a pocítit svojí nádhernou jedinečnost, sílu a život sám v sobě. Součástí týmu je samozřejmě také spousta dalších skvělých lidí v pozici lektorů nebo dobrovolníků - Alenka Kutálková, Janička Slámová, Karolína Marčalová, Oleg Zemlyakov, Gabča Matoušková a další.

Jak sbírka pomůže?

Vybrané prostředky umožní dětem z dětských domovů, pěstounských, adoptivních a sociálně slabých rodin a také dětí, které přišly do ČR kvůli válce na Ukrajině prožít to, co jim chybí nejvíce: LÁSKA, PÉČE, POZORNOST, POCIT, ŽE NA NICH ZÁLEŽÍ A ŽE JSOU ÚŽASNÉ, JEDINEČNÉ, DŮLEŽITÉ, MILOVANÉ, CHTĚNÉ. Vašimi příspěvky umožníte realizaci tohoto tábora-pokrytí nákladů.

 Částka 114.000 Kč bude využita na úhradu nájemného za prostory, úhradu jídla (obědy, s láskou připravené svačinky, pitný režim, odměnu organizátorům a lektorům a pořízení vybavení pro děti /na společné tvoření, vyrábění, hry, výzdobu sálu - místa, kde společně trávíme tento kouzelný čas.) Umožní nám zorganizovat tábor pro 30 dětí.

Moc Vám DĚKUJEME za Vaši podporu, protože bez Vás, bychom tady letos a v takové míře nebyli. Už se na všechny děti, které by si přály jet, moc těšíme! :-) Pokud byste si přáli osobně vidět zářící oči dětí, kterým jste právě změnili život, přijeďte za námi a potěšte se tou obrovskou hodnotou, kterou jste jim do života vnesli. Kdykoliv zavolejte přímo organizátorce Janě Velkoborské tel.: 775 950 924, moc ráda Vám na cokoliv odpoví, vyslyší vaše přání a domluvíte se. :)

 Jak dětem tábor pomáhá si můžete poslechnout zde.

Více informací o projektu či příbězích dětí se dočtete zde: https://www.allfordance.cz/

Zahřejte se u srdce, pociťte atmosféru tábora na vlastní kůži a sledujte nás:

INSTAGRAM   https://www.instagram.com/allfordance_official/?hl=cs

FACEBOOK  https://www.facebook.com/profile.php?id=100063645480895

Sbírku již podpořilo 8 dárců

„Tento projekt je naprosto Boží a jsem moc rád, že ho můžu podpořit ❤️ Více takových laskavýh lidí a šťastných dětí ❤️“
1 221 Kč — Josef Škeřík před rokem

„Děkuji vám, že dáváte pocit bezpečí, uvolnění a lidské radosti dětem, které nemely tolik štěstí na rodinu.“
3 800 Kč — Barbora před rokem

„Nikdy nedopusťme, abychom se stali lhostejnými vůči dětem a ukažme jim, že dospěláci se o ně umí postarat❤️“
777 Kč — Pavlína před rokem

„Tančete a smějte se! Ať se vše podaří dobře zrealizovat. :-)“
500 Kč — Mirka Dvořáková před rokem

„Neznám krásnější pocit na světě než když dětem září jiskřičky v očích.“
111 Kč — Alenka před rokem

„Pro smysluplnou věc. Pro blaho všech dětí a celé společnosti. Děkuji. “
333 Kč — Gabča před rokem

1 111 Kč — Ester před rokem

„Děkuji za to, co děláte a že tvoříte dětem radostnější život :) Děkuji, že jsem vás mohla poznat a strávit s vámi čas :) Věřím, že se peníze vyberou!“
300 Kč — Anonymní dárce před rokem