Darujte znevýhodněným dětem taneční tábor!

Česká republika / Sbírku organizuje Jana Velkoborská

0 %

Darujte znevýhodněným dětem taneční tábor!

Vybráno 8 153 Kč z 114 000 Kč
Zbývá -29 dnů
7 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 02. září 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Některým dětem stačí jen kapka lásky, naděje, radosti, péče či pozornosti, aby jim to změnilo úplně celý život, vrátilo naději a víru v zázraky. Děti z dětských domovů, pěstounských, adoptivních, ukrajinských a sociálně slabých rodin na našem táboře díky Vám toto vše PROŽIJÍ a pocítí. Z tábora pak tyto děti odjíždějí "o něco lehčí" s vědomím, že nehledě na jejich příběh i pro ně život může být krásný, že se mohou cítit uvnitř sebe překrásně a my je učíme JAK.  Jako taneční škola All for Dance tyto tábory pořádáme již 3. rokem a dětem doslova mění život.

Vy toho všeho můžete být součástí, jak jen si přejete. Můžete za námi na tábor přijet, nebo nás sledovat na sociálních sítích a tím se zahřát u srdce a zlepšit si náladu. :) Díky Vašemu příspěvku se stanete patronem - významnou osobou, která dítěti změnila život. Rádi s Vámi budeme sdílet jeho cestu táborem.

Každý den dětem vykouzlíme úsměv na tváři a znovu pocítí bezstarostnost dětství a k tomu všemu se navíc s naší úžasnou lektorkou Alenkou naučí hrami, pohádkami a společným tvořením o emocích. Zjistí, že jsou všechny v pořádku, co to jsou emoce a pocity, jak pustit to, co už neslouží a opět se cítit krásně. S Janou a Gabčou pak vše vytančí, setřesou a protančí se zpět k sobě.♥

Pojďme společně těmto dětem dát vědět, že tady nejsou samy a je tu pro ně někdo, komu na nich s láskou záleží. A že když se spojíme, může vzniknout opravdu obrovské množství lásky, radosti, síly, podpory a zážitků. Těmto dětem opravdu stačí někdy jen kapka... ♥

Kdo za projektem stojí?

Za celým projektem stojí skvělý tým taneční školy All for Dance, který projektem doslova žije. Všichni v týmu jsou v projektu naplno a celým svým srdcem. Každý den pracujeme na tom, aby letošní tábory byly pro všechny děti nezapomenutelným zážitkem naplněným hravostí, podporou, tancem a láskou. Hlavní koordinátorkou tohoto projektu je Jana Velkoborská, zakladatelka taneční školy a především úžasný člověk, které tanec a její taneční rodiče-trenéři také změnili život. Toto poselství posílá dále tam, kde je potřeba. ♥ Věří v sílu skupiny, spojení lidí a že tanec je překrásným prostředkem, jak se protančit sám k sobě, pustit co už neslouží a pocítit svojí nádhernou jedinečnost, sílu a život sám v sobě. Součástí týmu je samozřejmě také spousta dalších skvělých lidí v pozici lektorů nebo dobrovolníků - Alenka Kutálková, Janička Slámová, Karolína Marčalová, Oleg Zemlyakov, Gabča Matoušková a další.

Jak sbírka pomůže?

Vybrané prostředky umožní dětem z dětských domovů, pěstounských, adoptivních a sociálně slabých rodin a také dětí, které přišly do ČR kvůli válce na Ukrajině prožít to, co jim chybí nejvíce: LÁSKA, PÉČE, POZORNOST, POCIT, ŽE NA NICH ZÁLEŽÍ A ŽE JSOU ÚŽASNÉ, JEDINEČNÉ, DŮLEŽITÉ, MILOVANÉ, CHTĚNÉ. Vašimi příspěvky umožníte realizaci tohoto tábora-pokrytí nákladů.

 Částka 114.000 Kč bude využita na úhradu nájemného za prostory, úhradu jídla (obědy, s láskou připravené svačinky, pitný režim, odměnu organizátorům a lektorům a pořízení vybavení pro děti /na společné tvoření, vyrábění, hry, výzdobu sálu - místa, kde společně trávíme tento kouzelný čas.) Umožní nám zorganizovat tábor pro 30 dětí.

Moc Vám DĚKUJEME za Vaši podporu, protože bez Vás, bychom tady letos a v takové míře nebyli. Už se na všechny děti, které by si přály jet, moc těšíme! :-) Pokud byste si přáli osobně vidět zářící oči dětí, kterým jste právě změnili život, přijeďte za námi a potěšte se tou obrovskou hodnotou, kterou jste jim do života vnesli. Kdykoliv zavolejte přímo organizátorce Janě Velkoborské tel.: 775 950 924, moc ráda Vám na cokoliv odpoví, vyslyší vaše přání a domluvíte se. :)

 Jak dětem tábor pomáhá si můžete poslechnout zde.

Více informací o projektu či příbězích dětí se dočtete zde: https://www.allfordance.cz/

Zahřejte se u srdce, pociťte atmosféru tábora na vlastní kůži a sledujte nás:

INSTAGRAM   https://www.instagram.com/allfordance_official/?hl=cs

FACEBOOK  https://www.facebook.com/profile.php?id=100063645480895

Sbírku již podpořilo 8 dárců

„Tento projekt je naprosto Boží a jsem moc rád, že ho můžu podpořit ❤️ Více takových laskavýh lidí a šťastných dětí ❤️“
1 221 Kč — Josef Škeřík před 2 měsíci

„Děkuji vám, že dáváte pocit bezpečí, uvolnění a lidské radosti dětem, které nemely tolik štěstí na rodinu.“
3 800 Kč — Barbora před 2 měsíci

„Nikdy nedopusťme, abychom se stali lhostejnými vůči dětem a ukažme jim, že dospěláci se o ně umí postarat❤️“
777 Kč — Pavlína před 2 měsíci

„Tančete a smějte se! Ať se vše podaří dobře zrealizovat. :-)“
500 Kč — Mirka Dvořáková před 2 měsíci

„Neznám krásnější pocit na světě než když dětem září jiskřičky v očích.“
111 Kč — Alenka před 2 měsíci

„Pro smysluplnou věc. Pro blaho všech dětí a celé společnosti. Děkuji. “
333 Kč — Gabča před 2 měsíci

1 111 Kč — Ester před 2 měsíci

„Děkuji za to, co děláte a že tvoříte dětem radostnější život :) Děkuji, že jsem vás mohla poznat a strávit s vámi čas :) Věřím, že se peníze vyberou!“
300 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci