Darujte znevýhodněným dětem taneční tábor!

Česká republika / Organizer: Jana Velkoborská zc.manzes@ecnadroflla

0 %

Darujte znevýhodněným dětem taneční tábor!

Amount raised 8 153 Kč of 114 000 Kč goal
Left -93 days
7 % z původního cíle
The campaign has ended 02. September 2023

Help by sharing

Některým dětem stačí jen kapka lásky, naděje, radosti, péče či pozornosti, aby jim to změnilo úplně celý život, vrátilo naději a víru v zázraky. Děti z dětských domovů, pěstounských, adoptivních, ukrajinských a sociálně slabých rodin na našem táboře díky Vám toto vše PROŽIJÍ a pocítí. Z tábora pak tyto děti odjíždějí "o něco lehčí" s vědomím, že nehledě na jejich příběh i pro ně život může být krásný, že se mohou cítit uvniř sebe překrásně a my je učíme JAK.  Jako taneční škola All for Dance tyto tábory pořádáme již 3. rokem a dětem doslova mění život.. 

Vy toho všeho můžete být součástí, jak jen si přejete. Můžete za námi na tábor přijet, nebo nás sledovat na sociálních sítích a tím se zahřát u srdce a zlepšit si náladu také. :) Vaším příspěvkem se stanete patronem dítka - významnou osobou, která mu změnila život, a tak s Vámi rádi jeho cestu táborem budeme sdílet.

Každý den dětem vykouzlíme úsměv na tváři, znovu pocítí bezstarostnost dětství a k tomu všemu se navíc s naší úžasnou lektorkou Alenkou naučí hrami, pohádkami a společným tvořením o emocích. Zjistí, že jsou všechny v pořádku, co to jsou emoce a pocity, jak pustit to, co už neslouží a opět se cítit krásně. S Janou pak vše vytančí, setřesou a protančí se zpět k sobě ♥

Pojďme společně těmto dětem dát vědět, ža tady nejsou samy. Že je tady někdo, komu na nich s láskou záleží a že když jsme tady spolu a spojíme se, může vzniknout opravdu obrovské množství lásky, radosti, síly, podpory a zážitků. Těmto dětem opravdu stačí někdy jen kapka... ♥

Kdo za projektem stojí?

Za celým projektem stojí skvělý tým taneční školy All for Dance, který projektem doslova žije. Všichni v týmu jsou v projektu naplno a celým svým srdcem. Každý den pracujeme na tom, aby letošní tábory byly pro všechny děti nezapomenutelným zážitkem naplněným hravostí, podporou, tancem a láskou. Hlavní koordinátorkou tohoto projektu je Jana Velkoborská (775 950 924) – zakladatelka taneční školy a především úžasný člověk, které tanec a její taneční rodiče-trenéři také změnili život. Toto poselství posílá dále tam, kde je potřeba. ♥ Věří v sílu skupiny, spojení lidí a že tanec je překrásým prostředkem, jak se protančit sám k sobě, pustit co už neslouží a pocítit svojí nádhernou jedinečnost, sílu a život sám v sobě. Součástí týmu je samozřejmě také spousta dalších skvělých lidí v pozici lektorů nebo dobrovolníků - Alenka Kutálková, Janička Slámová, Karolína Marčalová, Oleg Zemlyakov, Janička Slámová, Gabča Matoušková a další.

Jak sbírka pomůže? 

Vybrané prostředky umožní dětem z dětských domovů, pěstounských, adoptivních a sociálně slabých rodin a také dětí, které přišly do ČR kvůli válce na Ukrajině prožít to, co jim chybí nejvíce: LÁSKA, PÉČE, POZORNOST, POCIT, ŽE NA NICH ZÁLEŽÍ, ŽE JSOU ÚŽASNÉ, JEDINEČNÉ, DŮLEŽITÉ, MILOVANÉ, CHTĚNÉ, DŮLEŽITÉ. Vašimi příspěvky to umožníte realizaci tohoto tábora-pokrytí nákladů.

Částka 114.000 Kč bude využita na úhradu nájemného za prostory, úhradu jídla (obědy, kouzelné s láskou dělané svačinky, pitný režim, odměnu organizátorům a lektorům a pořízení vybavení pro děti /na společné tvoření, vyrábění, hry, výzdobu sálu - místa, kde společně trávíme tento kouzelný čas.) Umožní nám zorganizovat tábor pro 30 dětí. Pokud se nám podaří získat financí dokonce více, umožní nám to rozšířit naše služby a přivítat na našem táboře třeba i dětí více, například holčičku s Downovým syndromem, která by si také moc přála jet (a spoustu dalších).

Moc Vám DĚKUJEME za Vaši podporu, protože bez Vás, bychom tady letos a v takové míře nebyli. Už se na všechny děti, které by si přály jet, moc těšíme! :-) Pokud byste si přáli osobně vidět zářící oči dětí, kterým jste právě změnili život, přijeďte za námi a potěšte se tou obrovskou hodnotou, kterou jste jim do života vnesli. Kdykoliv zavolejte přímo organizátorce Janš Velkoborské tel.: 775 950 924, moc ráda Vám cokoliv poví, vysliší vaše přání a domluvíte se. :)


Jak dětem tábor pomáhá si můžete poslechnout zde.


Více informací o projektu, čí příbězích dětí se dočtete zde: https://www.allfordance.cz/

Zahřejte se u srdce a pocitte atmosféru tábora na vlastní kůži, sledujte nás:

INSTAGRAM  https://www.instagram.com/allfordance_official/?hl=cs

FACEBOOK https://www.facebook.com/profile.php?id=100063645480895

8 donations

“Tento projekt je naprosto Boží a jsem moc rád, že ho můžu podpořit ❤️ Více takových laskavýh lidí a šťastných dětí ❤️”
1 221 Kč — Josef Škeřík 4 months ago

“Děkuji vám, že dáváte pocit bezpečí, uvolnění a lidské radosti dětem, které nemely tolik štěstí na rodinu.”
3 800 Kč — Barbora 4 months ago

“Nikdy nedopusťme, abychom se stali lhostejnými vůči dětem a ukažme jim, že dospěláci se o ně umí postarat❤️”
777 Kč — Pavlína 4 months ago

“Tančete a smějte se! Ať se vše podaří dobře zrealizovat. :-)”
500 Kč — Mirka Dvořáková 4 months ago

“Neznám krásnější pocit na světě než když dětem září jiskřičky v očích.”
111 Kč — Alenka 4 months ago

“Pro smysluplnou věc. Pro blaho všech dětí a celé společnosti. Děkuji. ”
333 Kč — Gabča 4 months ago

1 111 Kč — Ester 4 months ago

“Děkuji za to, co děláte a že tvoříte dětem radostnější život :) Děkuji, že jsem vás mohla poznat a strávit s vámi čas :) Věřím, že se peníze vyberou!”
300 Kč — Anonymous donor 4 months ago