Darujme Lucii s RS naději

Darujme Lucii s RS naději / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Darujme Lucii s RS naději

0 %

Vybráno 973 Kč z 320 000 Kč
Zbývá 32 dnů
Sbírka byla ukončena 27. června 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Ahoj, jsem Lucie a diagnózu Skleróza Multiplex mi řekli po státnicích, vysvětlili, o co jde a já na standardní “léčbu” nenastoupila.

Vždy jsem si dělal vše po svém a dala do toho 200 %, tedy i teď jsem chtěla mít svůj život ve svých rukou, změnila pár návyků a zaměřila se hlavně na způsob, jak zvládat stres, protože na zásadní roli stresu u tohoto onemocnění se shodovali jak klasičtí, tak i všelijací alternativní lékaři a “obyčejní” smrtelníci.

Dále mi 7 let nic nebylo, pracovala jsem, běhala, cvičila, bavila se, prostě žila skvělý život v psychické pohodě.

Poté se mi změnilo pár věcí skrze pracovní i osobní život a v průběhu 5 let mě 3x zastavil atak vždy způsobený psychickým stresem, který jsem bohužel nestopla včas.

Hledám cestu, jak to zvládnout, být znovu šťastná, trénovat se svým psím parťákem, najít rovnováhu těla, mysli i duše a vyřešit příčinu než jen maskovat příznaky.

Loni jsem absolvovala infuzní terapii vitamínů, která mi velmi pomohla a od pana doktora se dozvěděla i o transplantaci kmenových buněk, která může přinést skvělé výsledky.

Jak sbírka pomůže?

Bohužel, infuze i transplantace jsou velmi nákladné, proto jsem se dále, než k jedné infuzní terapii sama nedostala a prostřednictvím této sbírky vás prosím o pomoc, možná se najdou lidé, kteří se s mým příběhem nějakým způsobem ztotožní a budou mi rozumět.

Výtěžek sbírky půjde na sérii infuzních terapií, transplantaci kmenových buněk, elektro stimulaci a další podpůrné terapie.

Děkuji za Váš čas. Lucie 

Sbírku již podpořilo 3 dárců

„Přeji brzké uzdravení“
500 Kč — Jaroslava před měsícem

„Držím palce. ❤️“
373 Kč — Jana před 2 měsíci

„Přeji hodně sil a psychické pohody. :)“
100 Kč — Monika před 2 měsíci