Darujme Lucii s RS naději

Darujme Lucii s RS naději / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Darujme Lucii s RS naději

Amount raised 973 Kč of 320 000 Kč goal
Left 32 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 27. June 2024

Help by sharing

Ahoj, jsem Lucie a diagnózu Skleróza Multiplex mi řekli po státnicích, vysvětlili, o co jde a já standardní “léčbu” nenastoupila.

Vždy jsem si dělal vše po svém a dala do toho 200 %, tedy i teď jsem chtěla mít svůj život ve svých rukou, změnila pár návyků a zaměřila se hlavně na způsob, jak zvládat stres, protože na zásadní roli stresu u tohoto onemocnění se shodovali jak klasičtí, tak i všelijací alternativní lékaři a “obyčejní” smrtelníci.

Dále mi 7 let nic nebylo, pracovala jsem, běhala, cvičila, bavila se, prostě žila skvělý život v psychické pohodě.

Poté se mi změnilo pár věcí skrze pracovní i osobní život a v průběhu 5 let mě 3x zastavil atak vždy způsobený psychickým stresem, který jsem bohužel nestopla včas.

Hledám cestu, jak to zvládnout, být znovu šťastná, trénovat se svým psím parťákem, najít rovnováhu těla, mysli i duše a vyřešit příčinu než jen maskovat příznaky.

Loni jsem absolvovala infuzní terapii vitamínů, která mi velmi pomohla a od pana doktora se dozvěděla i o transplantaci kmenových buněk, která může přinést skvělé výsledky.

Jak sbírka pomůže?

Bohužel, infuze i transplantace jsou velmi nákladné, proto jsem se dále, než k jedné infuzní terapii sama nedostala a prostřednictvím této sbírky vás prosím o pomoc, možná se najdou lidé, kteří se s mým příběhem nějakým způsobem ztotožní a budou mi rozumět.

Výtěžek sbírky půjde na sérii infuzních terapií, transplantaci kmenových buněk, elektro stimulaci a další podpůrné terapie.

Děkuji za Váš čas. Lucie 

3 donations

“Přeji brzké uzdravení”
500 Kč — Jaroslava 1 month ago

“Držím palce. ❤️”
373 Kč — Jana 2 months ago

“Přeji hodně sil a psychické pohody. :)”
100 Kč — Monika 2 months ago