Bezpečné vody pro všechny

Celá ČR / Sbírku organizuje Vodní záchranná služba Rescue z.s

{}

Bezpečné vody pro všechny

0 %

Vybráno 0 Kč z 500 000 Kč
Zbývá -306 dnů
Sbírka byla ukončena 15. srpna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme nově vzniklý spolek Vodní Záchranná Služba RESCUE z.s.

Z podstaty názvu našeho spolku si plně uvědomuji, že naše činnost zajištění kvalitních služeb, případně vzdělávání dalších osob v poskytovaní první pomoci nelze bez kvalifikovaných a zkušených instruktorů, stejně tak bez potřebného materiálního a finančního zajištění.

Náš spolek Vodní Záchranná Služba RESCUE z.s spolupracuje s akreditovanými instruktory MŠMT, kteří zároveň aktivně působí jako instruktoři první pomoci u Policie České republiky.

Vodních ploch v ČR je mnoho a my se snažíme o jejich pokrytí, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám na životech při jejich užívání. Náš spolek, ale nefunguje jen na vodních plochách, ale i v jejich přilehlých částech. Kdy provádíme dobročinné akce, vzdělávání a staráme se o likvidaci živelných pohrom.
Školíme od těch nejmladších po nejstarší, jak mohou zachránit lidský život a jak se chovat ve vodě a její blízkosti.

Zasahujeme při povodních, ale i nepřízni počasí, kdy je potřeba se vypořádat s jejich následky. Spolek slouží tomu, aby bylo víc bezpečí na našich vodních plochách.

Pomozte nám prosím s náklady na provoz a financováním spolku. Pomůžete tak při záchraně lidských životů i majetku. Nákupu nové a účinnější techniky a jejímu dalšímu rozvíjení.

Jak sbírka pomůže?

Peníze bychom chtěli použít k opravě již zakoupeného člunu. Dále bychom chtěli zakoupit AED přístroj vyšší kvality a jeden cvičební na výuku a školení. Zdokonalit naši výbavu pro potápěče a další výbavu pro záchranu lidských životů. Nákladů na pohonné hmoty a udržování vybavení a techniky v tom nejlepším stavu. Spolek, všechnu techniku a vybavení jsem založil a nakoupil čistě z vlastních financí. V téhle těžké době, kdy vše zdražilo a my se chceme rozvíjet, rozrůstat a provádět dobročinné akce, už ale potřebuji pomoct. Prosím, podpořte naši činnost.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Převod do sbírky Vojtíškův zrak je poškozen. Ukažme mu svět!“
-712 Kč — znesnáze21 před 5 měsíci

„Převod ze sbírky Rescue z.s.“
712 Kč — znesnáze21 před rokem