Peníze na provozování Vodní záchranné služby Rescue z.s

Celá ČR / Organizer: Vodní záchranná služba Rescue z.s moc.liamg@szeucserszv

{}
0 %

Peníze na provozování Vodní záchranné služby Rescue z.s

Amount raised 0 Kč of 500 000 Kč goal
Left -342 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 15. August 2023

Help by sharing

Rád bych Vám představil nově vzniklý spolek

Vodní Záchranná Služba RESCUE z.s

se sídlem K dolům 200/13 Praha 14000

Z podstaty názvu našeho založeného spolku si plně uvědomuji, že naše činnost zajištění kvalitních služeb, případně vzdělávání dalších osob v poskytovaní první pomoci nelze bez kvalifikovaných a zkušených instruktorů, stejně tak bez potřebného materiálních a finančního zajištění.

Náš spolek Vodní Záchranná Služba RESCUE z.s spolupracuje s akreditovanými instruktory MŠMT, kteří zároveň aktivně působí jako instruktoři první pomoci u Policie České republiky. Vodních ploch v ČR je mnoho a my se snažíme o jejich pokrytí, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám na životech při jejich užívání. Náš spolek, ale nefunguje jen na vodních plochách, ale i v jejich přilehlých částech. Kdy provádíme dobročinné akce, vzdělávání a staráme se o likvidace živelných pohrom. Učíme od těch nejmladších po nejstarší, jak můžou zachránit lidský život a jak se chovat ve vodě a její blízkosti. Zasahujeme při povodních, ale i nepřízni počasí, kdy je potřeba se vypořádat s jejich následky. Spolek jsem založil a provozuji, aby bylo víc bezpečí na našich vodných plochách.

Pomůžete Vodní Záchranné Službě RESCUE z.s na provoz a financování její činnosti při záchraně lidských životů a majetku. Nákupu nové a účinnější techniky a její další rozvíjení a rozšiřování působení.


Peníze bychom chtěli použít k opravě již zakoupeného člunu od povodí. Dále bychom chtěli zakoupit AED přístroj vyšší kvality a jeden cvičení na výuku a školení. Zdokonalit naší výbavu pro potápěče a další výbavu pro záchranu lidských životů. Nákladů na pohonné hmoty a udržování vybavení a techniky v tom nejlepším stavu. Spolek, všechnu techniku a vybavení jsem založen a nakoupil čistě z vlastních. V téhle těžké době, kdy vše zdražilo a my se chceme rozvíjet, rozrůstat a provádět dobročinné akce tak už potřebuji pomoct. Proto zkouším tuto alternativu. Děkuji za celý Team.

2 donations

“Převod do sbírky Vojtíškův zrak je poškozen. Ukažme mu svět!”
-712 Kč — znesnáze21 6 months ago

“Převod ze sbírky Rescue z.s.”
712 Kč — znesnáze21 1 year ago