Auto pro rodinu nemocné Johanky

Veselí nad Moravou / Sbírku organizuje Tereza Juračková

{}
0 %

Auto pro rodinu nemocné Johanky

Vybráno 28 450 Kč z 350 000 Kč
Zbývá -1004 dnů
8 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. června 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

PříběhJohanky se začal psát o něco dříve, než měl... Holčička se narodilapředčasně ve 31tt bez části levé ruky. Vážila tehdy jen 1610 gramů a měřila39 centimetrů. Do svých prvních narozenin se vyvíjela s malými odchylkami jakoběžné dítě, jenže pak přišel zlom.

Johankyvývoj se zastavil, začala se vyhýbat lidem, přestala mluvit, reagovat najméno i slova, nedokázala vyjadřovat pocity ani potřeby a po celý den křičela,“popisuje těžkou změnu maminka. Následně lékaři holčičce diagnostikovali vážnéopoždění mentálního i psychomotorického vývoje.

Johankanavštěvuje psychologa, psychiatra, neurologa, poradnu pro rizikové děti,ortopedickou protetiku, rehabilitaci a v neposlední řadě chirurgii z důvoduchybějící ruky. Jsou tak stále na cestách za doktory.

„Vychovávámještě 14měsiční holčičku s vývojovou vadou srdce, která rovněž potřebuje častoulékařskou péči. Jsem matka samoživitelka, naše příjmy jsou nízké, ale i přesto všechno se snažím ušetřit na auto, které nezbytně potřebujeme“ popisuje.

Veškerépříspěvky i ZTP byly rodině zamítnuty, proto se rozhodla založit sbírku, kterájim pomůže situaci řešit. „ZA SEBE I SVOJI DCERU děkuji všem, kterým nenílhostejný život a potřeby jiných.“

Budeme mít auto!

13. 07. 2020

Dovolte mi poděkovat Vám všem, kteří jste přispěli na vůz v rámci sbírky pro moji dceru Johanku a zároveň Vám sdělila dobrou zprávu – mise splněna.🙂

Automobil se nám podařilo i vaší zásluhou sehnat. Oslovil nás jeden laskavý majitel auta a nabídl nám ho za symbolickou částku odkoupit. Finance, které se v této sbírce vybraly nad rámec, budou ale pomáhat dál!

Rozhodla jsem se jej darovat jiné mamince dvou nemocných dětí, která hledá stejnou pomoc – tedy prostředky na automobil. Vám tímto dávám na vědomí, že Vaše pomoc pomůže hned dvěma rodinám. Velké DÍKY.❤️

Andělé jsou vlastně lidé mezi námi, kteří pomáhají ostatním a Vy všichni mezi ně patříte. Ještě jednou děkuji za sebe i svoji dceru, která teď může svou léčbu podstupovat snadněji.

Juračkova Tereza, máma

Partneři sbírky 1

Protetické centrum s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště,

Patronem této sbírky je firma Protetické centrum s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště,nestátní zdravotnické zařízení.

Sbírku již podpořilo 20 dárců

„Převod prostředků na žádost organizátora sbírky na sbírku: Samoživitelce a 2 nemocným dětem ulehčí situaci auto“
-20 800 Kč — Nadační fond pomoci před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Není to mnoho, ale lepší jak 0 ♥️“
100 Kč — Michaela před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety