Auto pro rodinu nemocné Johanky

Veselí nad Moravou / Sbírku organizuje Tereza Juračková moc.liamg@arujazeret

{}
0 %

Auto pro rodinu nemocné Johanky

Vybráno 28 450 Kč z 350 000 Kč
Zbývá -321 dnů
8 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. června 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Příběh Johanky se začal psát o něco dříve, než měl... Holčička se narodila předčasně ve 31tt bez části levé ruky. Vážila tehdy jen 1610 gramů a měřila 39 centimetrů. Do svých prvních narozenin se vyvíjela s malými odchylkami jako běžné dítě, jenže pak přišel zlom.

Johanky vývoj se zastavil, začala se vyhýbat lidem, přestala mluvit, reagovat na jméno i slova, nedokázala vyjadřovat pocity ani potřeby a po celý den křičela,“ popisuje těžkou změnu maminka. Následně lékaři holčičce diagnostikovali vážné opoždění mentálního i psychomotorického vývoje.

Johanka navštěvuje psychologa, psychiatra, neurologa, poradnu pro rizikové děti, ortopedickou protetiku, rehabilitaci a v neposlední řadě chirurgii z důvodu chybějící ruky. Jsou tak stále na cestách za doktory.

„Vychovávám ještě 14měsiční holčičku s vývojovou vadou srdce, která rovněž potřebuje častou lékařskou péči. Jsem matka samoživitelka, naše příjmy jsou nízké, ale i přes to všechno se snažím ušetřit na auto, které nezbytně potřebujeme“ popisuje.

Veškeré příspěvky i ZTP byly rodině zamítnuty, proto se rozhodla založit sbírku, která jim pomůže situaci řešit. „ZA SEBE I SVOJI DCERU děkuji všem, kterým není lhostejný život a potřeby jiných.“

Budeme mít auto!

13. 07. 2020

Dovolte mi poděkovat Vám všem, kteří jste přispěli na vůz v rámci sbírky pro moji dceru Johanku a zároveň Vám sdělila dobrou zprávu – mise splněna.🙂

Automobil se nám podařilo i vaší zásluhou sehnat. Oslovil nás jeden laskavý majitel auta a nabídl nám ho za symbolickou částku odkoupit. Finance, které se v této sbírce vybraly nad rámec, budou ale pomáhat dál!

Rozhodla jsem se jej darovat jiné mamince dvou nemocných dětí, která hledá stejnou pomoc – tedy prostředky na automobil. Vám tímto dávám na vědomí, že Vaše pomoc pomůže hned dvěma rodinám. Velké DÍKY.❤️

Andělé jsou vlastně lidé mezi námi, kteří pomáhají ostatním a Vy všichni mezi ně patříte. Ještě jednou děkuji za sebe i svoji dceru, která teď může svou léčbu podstupovat snadněji.

Juračkova Tereza, máma

Partneři sbírky 1

Protetické centrum s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště,

Patronem této sbírky je firma Protetické centrum s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště,nestátní zdravotnické zařízení.

Sbírku již podpořilo 20 dárců

„Převod prostředků na žádost organizátora sbírky na sbírku: Samoživitelce a 2 nemocným dětem ulehčí situaci auto“
-20 800 Kč — Nadační fond pomoci před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

150 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Není to mnoho, ale lepší jak 0 ♥️“
100 Kč — Michaela před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

Další běžící sbírky

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná  jako ostatní děti
79 %

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

Aby mohla neslyšící Kačenka chodit do školky
38 %

Aby mohla neslyšící Kačenka chodit do školky

METAL DĚTEM! 2.0
80 %

METAL DĚTEM! 2.0