Auto pro rodinu nemocné Johanky

Veselí nad Moravou / Organizer: Tereza Juračková moc.liamg@arujazeret

{}
0 %

Auto pro rodinu nemocné Johanky

Amount raised 28 450 Kč of 350 000 Kč goal
Left -1338 days
8 % z původního cíle
The campaign has ended 30. June 2020

Help by sharing

PříběhJohanky se začal psát o něco dříve, než měl... Holčička se narodilapředčasně ve 31tt bez části levé ruky. Vážila tehdy jen 1610 gramů a měřila39 centimetrů. Do svých prvních narozenin se vyvíjela s malými odchylkami jakoběžné dítě, jenže pak přišel zlom.

Johankyvývoj se zastavil, začala se vyhýbat lidem, přestala mluvit, reagovat najméno i slova, nedokázala vyjadřovat pocity ani potřeby a po celý den křičela,“popisuje těžkou změnu maminka. Následně lékaři holčičce diagnostikovali vážnéopoždění mentálního i psychomotorického vývoje.

Johankanavštěvuje psychologa, psychiatra, neurologa, poradnu pro rizikové děti,ortopedickou protetiku, rehabilitaci a v neposlední řadě chirurgii z důvoduchybějící ruky. Jsou tak stále na cestách za doktory.

„Vychovávámještě 14měsiční holčičku s vývojovou vadou srdce, která rovněž potřebuje častoulékařskou péči. Jsem matka samoživitelka, naše příjmy jsou nízké, ale i přesto všechno se snažím ušetřit na auto, které nezbytně potřebujeme“ popisuje.

Veškerépříspěvky i ZTP byly rodině zamítnuty, proto se rozhodla založit sbírku, kterájim pomůže situaci řešit. „ZA SEBE I SVOJI DCERU děkuji všem, kterým nenílhostejný život a potřeby jiných.“

Budeme mít auto!

13. 07. 2020

Dovolte mi poděkovat Vám všem, kteří jste přispěli na vůz v rámci sbírky pro moji dceru Johanku a zároveň Vám sdělila dobrou zprávu – mise splněna.🙂

Automobil se nám podařilo i vaší zásluhou sehnat. Oslovil nás jeden laskavý majitel auta a nabídl nám ho za symbolickou částku odkoupit. Finance, které se v této sbírce vybraly nad rámec, budou ale pomáhat dál!

Rozhodla jsem se jej darovat jiné mamince dvou nemocných dětí, která hledá stejnou pomoc – tedy prostředky na automobil. Vám tímto dávám na vědomí, že Vaše pomoc pomůže hned dvěma rodinám. Velké DÍKY.❤️

Andělé jsou vlastně lidé mezi námi, kteří pomáhají ostatním a Vy všichni mezi ně patříte. Ještě jednou děkuji za sebe i svoji dceru, která teď může svou léčbu podstupovat snadněji.

Juračkova Tereza, máma

Patrons 1

Protetické centrum s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště,

Patronem této sbírky je firma Protetické centrum s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště,nestátní zdravotnické zařízení.

20 donations

“Převod prostředků na žádost organizátora sbírky na sbírku: Samoživitelce a 2 nemocným dětem ulehčí situaci auto”
-20 800 Kč — Nadační fond pomoci 4 years ago

500 Kč — Anonymous donor 4 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 4 years ago

200 Kč — Anonymous donor 4 years ago

150 Kč — Anonymous donor 4 years ago

500 Kč — Anonymous donor 4 years ago

300 Kč — Anonymous donor 4 years ago

“Není to mnoho, ale lepší jak 0 ♥️”
100 Kč — Michaela 4 years ago

200 Kč — Anonymous donor 4 years ago

300 Kč — Anonymous donor 4 years ago

Discover more

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
1 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
15 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

No good deed goes unpunished
28 %

No good deed goes unpunished