Ať se Ivanka posune

Mladá Boleslav / Sbírku organizuje Sandra Lacinová moc.liamg@kavon.ydnes

{}
0 %

Ať se Ivanka posune

Vybráno 35 000 Kč z 35 000 Kč
Zbývá -83 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 16. května 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Sandra, a protože dnes slavím mé půlkulaté narozeniny, tak jsem se rozhodla, že bych ráda pomohla malé Ivance, která bydlí v Kosmonosech.

Holčička se narodila před 4 roky a místo gratulací ale na porodním sále přišly komplikace. Ivanka měla v bederní části zad rozsáhlý rozštěp páteře, nevyvinutý paleček na pravé ručičce, vývojovou vadu konečníku a ortopedickou vadu nožiček. Dále maličká trpí deformací chodidel, které má stočené ven a také má nožičky extrémně krátké v poměru s jejím tělem.

Po jejím narození přišly operace a s nimi další šok pro její rodiče – zjistilo se, že má chybějící strukturu, která spojuje mozkové hemisféry, a zvětšené mozkové komory, komplexní vývojovou vadu mozku, dále lékaři objevili pouze jednu ledvinu a také, že jí chybí část kostrče.

Na její postižení v současné době moderní medicíny není žádný lék. Jedinou možností Ivanky tak jsou intenzivní rehabilitace, které potřebuje, ale nejsou hrazené pojišťovnou.

Ivanka je statečná holčička. Prodělala několik operací, intenzivně cvičí, absolvovala již několik rehabilitačních pobytů a dělá veliké pokroky.

Pojďme Ivanku a její rodiče společně podpořit v jejich nekončícím úsilí, aby se Ivanky vývoj mohl posunout zas o kousíček dál.


Sbírku již podpořilo 57 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

„Přeji hodně síly, Ivanka je krásná holčička, ze srdce jí přeji, aby jí sbírka pomohla posunout se směrem k uzdravení. “
777 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

„Protože si máme pomáhat :,)“
373 Kč — Markét S. před 6 měsíci

444 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

500 Kč — Zuzana Preňková před 6 měsíci

„Hodne stesti a zdravi:-)“
2 112 Kč — Stepan před 6 měsíci

999 Kč — H+S+E+F před 6 měsíci

„Ivanko moc na tebe myslíme a sledujeme tvé pokroky. Jsi ta nejstatečnější holčička co známe. Ať se daří i nadále. :)“
200 Kč — Lenka, Vašík, Pavlínka a mimi před 6 měsíci

200 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci