Ať se Ivanka posune

Mladá Boleslav / Sbírku organizuje Sandra Lacinová

{}

Ať se Ivanka posune

0 %

Vybráno 35 000 Kč z 35 000 Kč
Zbývá -649 dnů
Sbírka byla ukončena 16. května 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Sandra, a protože dnes slavím mé půlkulaté narozeniny, tak jsem se rozhodla, že bych ráda pomohla malé Ivance, která bydlí v Kosmonosech.

Holčička se narodila před 4 roky a místo gratulací ale na porodním sále přišly komplikace. Ivanka měla v bederní části zad rozsáhlý rozštěp páteře, nevyvinutý paleček na pravé ručičce, vývojovou vadu konečníku a ortopedickou vadu nožiček. Dále maličká trpí deformací chodidel, které má stočené ven a také má nožičky extrémně krátké v poměru s jejím tělem.

Po jejím narození přišly operace a s nimi další šok pro její rodiče – zjistilo se, že má chybějící strukturu, která spojuje mozkové hemisféry, a zvětšené mozkové komory, komplexní vývojovou vadu mozku, dále lékaři objevili pouze jednu ledvinu a také, že jí chybí část kostrče.

Na její postižení v současné době moderní medicíny není žádný lék. Jedinou možností Ivanky tak jsou intenzivní rehabilitace, které potřebuje, ale nejsou hrazené pojišťovnou.

Ivanka je statečná holčička. Prodělala několik operací, intenzivně cvičí, absolvovala již několik rehabilitačních pobytů a dělá veliké pokroky.

Pojďme Ivanku a její rodiče společně podpořit v jejich nekončícím úsilí, aby se Ivanky vývoj mohl posunout zas o kousíček dál.


Sbírku již podpořilo 57 dárců

1 848 Kč — Ivanko at se ti dari!! před 2 lety

„Ivance na lepší zítřky“
300 Kč — David Staš před 2 lety

11 Kč — Radek Ježek před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Hodně štěstí:)“
1 000 Kč — A+K+E před 2 lety

500 Kč — Jiřina Bokšová před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety