Ať se Ivanka posune

Mladá Boleslav / Organizer: Sandra Lacinová moc.liamg@kavon.ydnes

{}
0 %

Ať se Ivanka posune

Amount raised 35 000 Kč of 35 000 Kč goal
Left -318 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 16. May 2022

Help by sharing

Blíží se mé půlkulaté narozeniny a já jsem se rozhodla, že bych ráda pomohla Ivance, která bydlí v Kosmonosech. Narodila se na konci listopadu 2018. Místo gratulací ale na porodním sále přišly komplikace - v bederní části zad rozsáhlý rozštěp páteře, nevyvinutý paleček na pravé ručičce, vývojová vada konečníku a ortopedická vada nožiček - deformace chodidel a stočená ven, nožičky extrémně krátké v poměru s tělem. Ivanka byla následně hned prevezena do Fakultní nemocnice v Motole v Praze. Čekali ji další operace a další šok pro rodiče - zjistilo se, že má chybějící strukturu, která spojuje mozkové hemisféry, a zvětšené mozkové komory, komplexní vývojovou vadu mozku, dále objevili pouze jednu ledvinu a také, že jí chybí část kostrče.

Ivanka je statečná holka. Absolvovala několik operaci, intenzivně cvičí, absolvuje několik rehabilitačních pobytů a dělá veliké pokroky.

Na její postižení v současné době moderní medicíny není žádný lék. Její jedinou možností jsou intenzivní rehabilitace.

Na moje postižení v současné době moderní medicína nemá žádný lék. Věda jde ale dopředu a třeba se v budoucnu objeví nějaká nová možnost léčby. Nyní je mojí jedinou možností intenzivní rehabilitace, které pojišťovna nehradí. Proto pojďme a přispějme Ivance na její rehabilitaci a pomoci se začlenit do normálního života.


57 donations

1 848 Kč — Ivanko at se ti dari!! 1 year ago

“Ivance na lepší zítřky”
300 Kč — David Staš 1 year ago

11 Kč — Radek Ježek 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Hodně štěstí:)”
1 000 Kč — A+K+E 1 year ago

500 Kč — Jiřina Bokšová 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago