Aby na to samoživitelka Vlaďka nebyla sama

Louny / Sbírku organizuje Vlaďka Haltufová zc.manzes@avofutlahv

{}
0 %

Aby na to samoživitelka Vlaďka nebyla sama

Vybráno 21 521 Kč z 20 000 Kč
Zbývá -209 dnů
108 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 18. října 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem maminka dvou dcer. Starší 14letá dcera Viki se potýká s autismem a poruchami učení. Jsem moc vděčná, že má ve škole asistentku a jsem ráda, že ji mohu mít v péči. Mladší z mých dcer je totiž v péči u otce a vidět ji pro mě znamená překonat 200 km, což je v mojí finanční situaci nelehké. Jezdím si pro ni 2x do měsíce, což jsou pro nás velké finanční výdaje. Zároveň na tuto dceru platím výživné. Doufám, že v brzké době ji soud svěří do mojí péče, abych mohla být s oběma dcerami.

Pandemické období pro nás bylo velmi skličující, nemohla jsem vidět mladší dceru a starší jsem doma suplovala asistentku a musela jsem přestat docházet do práce, kterou jsem měla jako brigádu na dohodu. Momentálně jsem našla novou páci, kterou mohu vykonávat z domova, není ale jisté, jak dlouhodobá tato spolupráce bude.

Částka dvou nájmů by nám poskytla finanční jistotu, kterou zoufale postrádáme. Každý měsíc vyjdeme stěží.

Budeme vděční za jakoukoli Vaši pomoc. Starší dcera půjde teď v září znovu do školy, což mi dá prostor hledat si novou práci. Pomůžete nám tak žít znovu důstojně a jako rodina.

Poděkování

11. 10. 2021

Dobré odpoledne ,strašně moc Vám děkujeme ,nevím jak víc Vám poděkovat ,že budeme mít i nadále střechu nad hlavou ,bydlíme tu přes tři roky .Moc Vám děkujeme ,já se svými dcerami

Sbírku již podpořilo 22 dárců

300 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

778 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

2 000 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

„Přeji Vám paní Vlaďko aby jste již na žádné životní události nemusela být sama a mohla řešit více těch příjemných situací včetně péče i o mladší dceru.“
333 Kč — Marian před 8 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

121 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

10 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

121 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci

2 112 Kč — Anonymní dárce před 8 měsíci