Aby mohla Beata s dětmi zůstat doma

Náchod / Sbírku organizuje Beata Malkowska zc.regnilas@avolybirp.anoli

{}
0 %

Aby mohla Beata s dětmi zůstat doma

Vybráno 18 720 Kč z 16 000 Kč
Zbývá -192 dnů
117 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 16. prosince 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem maminka čtyř dětí, žijeme v pronajatém domku na kraji města. Život se nám otočil, když manžel kvůli své nezodpovědnosti nastoupil do výkonu trestu a my jsme zůstali na všechno sami. Jsme na začátku zařizování veškerých dávek, momentálně máme jenom rodičovský příspěvek a přídavky na děti a náhradní výživné.

Pokud se nevyřeší situace s dávkami včas a my nebudeme mít na zaplacení nájmu, tak budeme muset odejít do azylového domu.

Peníze vybrané ve sbírce bychom využili na úhradu nájmů dopředu, abychom měli jistotu, že si udržíme naše stávající bydlení.

Našla jsem si brigádu, ale nejmladší dceři je teprve 1 rok a já nemám ve svém okolí nikoho, kdo by mi pomohl s hlídáním, takže nemůžu do práce docházet pravidelně a přivydělat si víc.

Nejstarší dcera je v maturitním ročníku, ráda bych, aby zdárně dostudovala, měla rodinné zázemí a nedělala si starosti s penězi na bydlení. Druhá dcera chodí do 7. třídy a dosahuje nadprůměrných školních výsledků. Nejmladší děti jsou hodně pohyblivé, takže potřebují dostatek pozornosti a vhodné prostředí na hraní a vybití energie. Bojím se abychom nemuseli do azylového domu a mé děti neztratily dobré prostředí pro přípravu dětí do školy.

Sbírku již podpořilo 19 dárců

710 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

1 562 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

222 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

212 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

„:-)“
500 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

„Hodně štěsti“
777 Kč — Lopatovi před 7 měsíci

10 000 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci

778 Kč — Anonymní dárce před 7 měsíci