Zachraňme kocourka Mikiho s FIV!

Praha / Sbírku organizuje Pet Heroes z.s.

{}

Zachraňme kocourka Mikiho s FIV!

0 %

Vybráno 20 000 Kč z 20 000 Kč
Zbývá -562 dnů
Sbírka byla ukončena 02. prosince 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Pan Vladimír a Miki se potkali úplnou náhodou. Jednoho dne se kocourek objevil na zápraží člověčího obydlí, v bříšku mu kručelo a zdálo se, že tak cestuje už delší dobu. Pan Vladimír mu dal najíst a čekal, že se kocour přesune dál. Jenže ten přišel znovu a znovu – den za dnem. Tak začal příběh přátelství a nerozlučné dvojice pana Vladimíra a Mikiho.

Nemoci si bohužel jednou za čas najdou každého z nás, tentokrát padla loterie neštěstí na Mikiho. Přišel zesláblý, nechtěl jíst a hledal pomoc. Pan Vladimír ho vzal hned na veterinu, kde zjistili Mikimu nemoc FIV a přidružené záněty v těle.

Miki byl okamžitě hospitalizován a léčen. Bohužel, pan Vladimír nedokáže celou veterinární péči ze svých příjmů zaplatit a potřebuje pomoc.

Miki má velkou šanci být zase silný kocourek. Diagnózu FIV si s sebou ponese celý život, ale příznaky se dají potlačit a je zde veliká naděje, že z něj bude zase zdravý kocourek, který se může vrátit domů.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky bude použit na zaplacení veterinární péče Mikiho. Veterinární klinika mu přislíbila také slevu na ošetření, protože je příběh velmi zasáhl.

Těšíme se na chvíli, kdy si pan Vladimír bude s hřejivým pocitem radosti odnášet Mikiho domů. Pomozte s námi toto šťastné shledání splnit.

Poděkování

22. 02. 2023

Vážení dárci - přátelé kočiček,

v prosinci jste zařídili vánoční zázrak pro jednoho kocoura a jeho rodinu :) Zaplatili jste společně náklady na jeho léčbu. Skvělá veterina v Ivančicích a paní doktorka Lída to také nevzdali :) A tak je tu jeden šťastný konec. Děkujeme za pomoc.

Sbírku již podpořilo 41 dárců

880 Kč — Betka před 2 lety

„Ať se kocourek brzy uzdraví.“
1 500 Kč — Milena před 2 lety

10 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Holky z Ohrady před 2 lety

2 000 Kč — Dagmar před 2 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety