Kocour Miki potřebuje léčbu, pomozte mu vrátit se domů

Praha / Organizer: Pet Heroes z.s. zc.seorehtep@lokin

{}
0 %

Kocour Miki potřebuje léčbu, pomozte mu vrátit se domů

Amount raised 20 000 Kč of 20 000 Kč goal
Left -304 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 02. December 2022

Help by sharing

Pan Vladimír a Miki se potkali úplnou náhodou. Jednoho dne se kocourek objevil na zápraží člověčího obydlí, v bříšku mu kručelo a zdálo se, že tak cestuje už delší dobu. Pan Vladimír mu dal najíst a čekal, že se kocour přesune dál. Jenže ten přišel znovu a znovu, den za dnem. Tak začal příběh přátelství a nerozlučné dvojice pana Vladimíra a Mikiho.

Nemoci si bohužel jednou za čas najdou každého z nás, tentokrát padla loterie neštěstí na Mikiho. Přišel zesláblý, nechtěl jíst a hledal pomoc. Pan Vladimír ho vzal hned na veterinu, kde zjistili Mikimu nemoc FIV a přidružené záněty v těle. Byl okamžitě hospitalizován a léčen. Bohužel pan Vladimír nedokáže celou veterinární péči ze svých příjmů zaplatit a potřebuje pomoc.

Miki má velkou šanci být zase silný kocourek. Diagnozu FIV si sebou ponese celý život, ale příznaky se dají potlačit a bude z něj zase zdravý kluk, který se může vrátit domů.

Těšíme se na chvíli, kdy si pan Vladimír bude s hřejivým pocitem radosti odnášet Mikiho domů. Budeme moc rádi, když této dvojce pomůžete šťastné shlédání splnit.

Peníze ze sbírky budou použity na zaplacení veterinární péče Mikiho. Veterinární klinika přislíbila také slevu na ošetření, protože je příběh zasáhl.


Poděkování

22. 02. 2023

Vážení dárci - přátelé kočiček,

v prosinci jste zařídili vánoční zázrak pro jednoho kocoura a jeho rodinu :) Zaplatili jste společně náklady na jeho léčbu. Skvělá veterina v Ivančicích a paní doktorka Lída to také nevzdali :) A tak je tu jeden šťastný konec. Děkujeme za pomoc.

41 donations

880 Kč — Betka 1 year ago

“Ať se kocourek brzy uzdraví.”
1 500 Kč — Milena 1 year ago

10 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Holky z Ohrady 1 year ago

2 000 Kč — Dagmar 1 year ago

300 Kč — Anonymous donor 1 year ago