Vybudování zázemí pro komunitní lesní školku Děti z teepee

Vraclav, Vysoké Mýto / Sbírku organizuje Děti z teepee

Vybudování zázemí pro komunitní lesní školku Děti z teepee

0 %

Vybráno 0 Kč z 250 000 Kč
Zbývá -618 dnů
Sbírka byla ukončena 04. listopadu 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme spolek rodičů, který zakládá novou komunitní lesní školku s názvem Děti z teepee.

Nová lesní školka

Tato nová školka se bude nacházet ve Vraclavi u Vysokého Mýta. Skoro všechny zakládající členky jsme maminky, kterým tento typ školky v našem okolí chybí. Proto, jsme se odvážně rozhodly jenom si nestěžovat, ale aktivně věci měnit!

Peníze, které chceme vybrat na tento projekt, budou sloužit k vybudování bezpečného a příjemného zázemí pro čas spaní a také pro chvíle, kdy bude venku opravdu nevlídno. S celou naší myšlenkou je spjaté teepee. Bude sloužit k setkávání kolem ohně a bude zázemím pro komunitní kruh, když nebude pěkné počasí. Také bude plné převážně ručně vyrobených Montessori pomůcek, které děti budou moci zkoumat a učit se na nich novým dovednostem.

Další podrobné informace o chodu a provozu školky Děti z teepee v případě zájmu naleznete na našich webových stránkách: www.detizteepee.cz

Věříme, že to, co teď vybudujeme, bude sloužit nejenom našim dětem, ale i dalším generacím a jejich rodičům, kteří také vnímají, že děti potřebují mít blízko k přírodě.

Buďte u tohoto zrodu krásného místa pro naše děti s námi! Moc děkujeme za každý příspěvek a těšíme se na Vás v kruhu teepee!