Vhodný automobil pro Ladunku s DMO

Trutnov, Hertvíkovice / Sbírku organizuje Lada Kurková Burešová

{}
0 %

Vhodný automobil pro Ladunku s DMO

Vybráno 1 246 Kč z 200 000 Kč
Zbývá -26 dnů
1 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 06. ledna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Naše milovaná Ladunka se bohužel narodila předčasně v 30tt, při čemž utrpěla krvácení do mozku. V jejím 1. roce života jí tak byla diagnostikována dětská mozková obrna s pravostrannou hemiparézou. Ladunce jsou dnes 3 roky. Stále nechodí a neleze, posouvá se po zadečku a skoro nepoužívá pravou ručičku. Přes to všechno je ale dcerka moc šikovná a usměvavá holčička, která ráda zpívá a miluje zvířata.

Abychom mohli pravidelně dojíždět za specialisty i na rehabilitace, potřebujeme pro naši dceru Ladunku nové auto, do kterého se nám vejde zdravotní kočárek.

Ladunka má přiznaný 3. stupeň příspěvku na péči, a teď nám byl schválen úřadem práce příspěvek na auto ve výši 200 000 Kč.

Dcera má navíc další 3 sourozence – 13letého Luboše, 10letou Anežku a 5letou Verču, také proto musíme koupit větší auto, do kterého se vejde celá rodina i se všemi zdravotními pomůckami Ladunky. Bydlíme na horách na kopci, a tak je nezbytné, aby byl tento vůz s pohonem 4x4. Proto vás prosíme o pomoc s doplatkem automobilu, protože na něj sami nestačíme.

Za jakýkoliv příspěvek budeme nesmírně vděční.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

373 Kč — Anonymní dárce před měsícem

373 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Ať se další přidají 👌“
500 Kč — Jakub Lejsek před 3 měsíci