Vánoční přání pro Zdeničku

Prostějov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Vánoční přání pro Zdeničku

0 %

Vybráno 27 445 Kč z 111 132 Kč
Zbývá 28 dnů
Sbírka byla ukončena 11. května 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dcera Zdenička byla zdravý dospívající člověk až do osudného dne, kdy autonehoda otočila její i můj život na ruby. Jmenuji se Zdeňka a dcera má jméno po mně.

Při autonehodě Zdeničky došlo k těžkému poranění mozku. Dcera byla 3 měsíce v komatu a od té doby je na invalidním vozíku s mentálním postižením.

Po celé roky se potýkáme s různými zdravotními problémy, nejhorší jsou epileptické záchvaty.

Po posledním epileptickém záchvatu upadla znovu do umělého spánku a to pro nás znamená začít vždy znovu. Je to pro nás obě vždy moc náročné, naučit dceru znovu se posadit či uchopit lžíci.

Běžné věci, které jsou pro zdravé lidi normální, jsou pro dcerku velice náročné. Proto bych si pro ni k Vánocům nejvíc přála pokračovat v léčbě, která je náročná jak fyzicky tak bohužel i finančně.

Jak sbírka pomůže?

Bohužel, vzhledem k tomu, že péče o dcerku je velmi náročná, nemohu chodit do zaměstnání. A z toho, co pobíráme bohužel uhradíme jen základní potřeby a bydlení a již nám nezbývá na finančně nákladnou léčbu - rehabilitace, fizioterapie, masáže a léky.


Pojďte s námi prosím podpořit životní příběh mé dcery, která má chuť žít. Je to naše vánoční přání a společně s ní věřím na zázraky. Zdenička už bohužel nebude jako dřív, ale s potřebnými rehabilitacemi nebude docházet k tak častým regresům jako doposud.

Děkuji.

Partneři sbírky 1

2650

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2650. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Sbírku již podpořilo 34 dárců

„Krásné Velikonoce “
500 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

„preji hodne zdravi! Bojujte !(;-)“
910 Kč — Radka Handlirova před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

5 000 Kč — Pavel Kužela před měsícem

333 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Tak ať to poslouží ke zdraví. :)“
1 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Aby to bylo už jen lepší :)“
5 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

1 500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

319 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

350 Kč — Vlachová Blanka před 2 měsíci