Tragické úmrtí tatínka Patrika: podpora pro Pavlínu s dcerkou

Teplice / Sbírku organizuje Jan Březina

{}
0 %

Tragické úmrtí tatínka Patrika: podpora pro Pavlínu s dcerkou

Vybráno 72 460 Kč z 250 000 Kč
Zbývá 34 dnů
29 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 04. července 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

48letá maminka Pavlína je člověk, který neměl nikdy na růžích ustláno. V životě ji trápil verdikt lékařů, že nebude mít vytoužené dítě, které si s partnerem Patrikem celých 25 let tolik přáli. Pak ale otěhotněla s milovanou dcerkou Patricií, které je dnes 5 let. Bohužel, nyní se obě vyrovnávají s nečekanou a nejbolestivější zprávou.

Autonehoda – mžik, který mamince i dcerce obrátil život vzhůru nohama.

Patrik se vracel osudného odpoledne kamionem na firmu, kde měl auto odstavit a jet za jeho milovanými holkami, ale domů už se nikdy nevrátil. Nemohl bojovat, nemohl nic, nehoda byla rychlá a bohužel na místě podlehl jejím následkům.

Říká se, že přátelé jsou jako andělé, kteří nás nenechají spadnout, když ztratíme křídla.

Jak sbírka pomůže?

A ani já to nemohu dopustit, proto jsem založila tuto sbírku na podporu rodiny v těch nejtěžších okamžicích, které je bezesporu čekají a věřím, že společně podpoříme Pavlínu i její dcerku. Patrika rodině nikdo nevrátí, pojďme ale pomoci tam, kde můžeme. Finančním příspěvkem, který holkám pomůže udržet si bydlení a dát malé Patricii vše, co bude potřebovat.

Když bylo Pavlínce necelých 40 let, smířili se s Patrikem, se kterým už v tu dobu byli 25 let, že už se jim asi nikdy nepoštěstí mít děťátko. Pavlína se rozhodla dodělat si střední vzdělání s maturitou aspoň pro trošku lepší vyhlídky do budoucna. Ale jak se tak stává, když člověk odvede myšlenky jinam... a tak se příroda opět vyznamenala a dala Pavlínce a Patrikovi dar – dceru Patrícii. Oba si užívali pocitu, že jsou konečně rodiče. Bohužel, člověk míní a život mění. Pavlína bude muset nyní zvládnout vše sama. Ukažme jí společně, že v těchto nejtěžších dnech jejího života, jsme tu s ní.

Děkuji.

Sbírku již podpořilo 151 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Gabriela s rodinou před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„🤍“
373 Kč — Monika před měsícem

50 Kč — dvapsi před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Mnoho sil Vám přeji ♥️“
777 Kč — Lucie před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem