Tragické úmrtí tatínka Patrika: podpora pro Pavlínu s dcerkou

Teplice / Organizer: Jan Březina zc.manzes@96azirb

{}
0 %

Tragické úmrtí tatínka Patrika: podpora pro Pavlínu s dcerkou

Amount raised 75 460 Kč of 250 000 Kč goal
Left -233 days
30 % z původního cíle
The campaign has ended 04. July 2023

Help by sharing

48letá maminka Pavlína je člověk, který neměl nikdy na růžích ustláno. V životě ji trápil verdikt lékařů, že nebude mít vytoužené dítě, které si s partnerem Patrikem tolik přáli. Pak ale otěhotněla s milovanou dcerkou Patricií, které je dnes 5 let. Bohužel, nyní se obě vyrovnávají s nečekanou a nejbolestivější zprávou.

Autonehoda – mžik, který mamince i dcerce obrátil život vzhůru nohama.

Patrik se vracel osudného odpoledne kamionem na firmu, kde měl auto odstavit a jet za jeho milovanými holkami, ale domů už se nikdy nevrátil. Nemohl bojovat, nemohl nic, nehoda byla rychlá a bohužel na místě podlehl jejím následkům.

Říká se, že přátelé jsou jako andělé, kteří nás nenechají spadnout, když ztratíme křídla.

Jak sbírka pomůže?

A ani já to nemohu dopustit, proto jsem založila tuto sbírku na podporu rodiny v těch nejtěžších okamžicích, které je bezesporu čekají a věřím, že společně podpoříme Pavlínu s její dcerkou. Patrika rodině nikdo nevrátí, pojďme ale pomoci tam, kde můžeme. Finančním příspěvkem, který holkám pomůže udržet si bydlení a dát malé Patricii vše, co bude potřebovat.

Když bylo Pavlínce necelých 40 let, smířila se ona i Patrik, se kterým už v tu dobu byli 25 let, s tím, že už se nikdy nepoštěstí mít děťátko, a tak se Pavlína rozhodla dodělat si střední vzdělání s maturitou, aspoň pro trošku lepší vyhlídky na budoucnost. Ale jak se, tak stává, když člověk odvede myšlenky jinam, tak se příroda opět vyznamenala a dala Pavlínce a Patrikovi dar – dceru Patrícii. Oba si užívali pocitu, že jsou konečně rodiče. Bohužel, člověk míní a život mění. Pavlína bude muset nyní zvládnout vše sama. Ukažme jí společně, že v těchto nejtěžších dnech jejího života jsme tu s ní.

Děkuji.

153 donations

2 000 Kč — Anonymous donor 8 months ago

“obtatte se, prosim, na Nadaci EPCG https://www.nadaceepcg.cz/s/vyzva/a0w7Q000000ZT21QAG/to-zvl%C3%A1dneme-2023 mnoho sil preji Lenka”
1 000 Kč — Lenka 9 months ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Gabriela s rodinou 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“🤍”
373 Kč — Monika 1 year ago

50 Kč — dvapsi 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago