Tátové založili boxerský klub, pomozme jim na stupně vítězů

Ostrava / Sbírku organizuje Boxing King Club,z.s. zc.manzes@bulCgniKgnixoB

{}
0 %

Tátové založili boxerský klub, pomozme jim na stupně vítězů

Vybráno 16 422 Kč z 230 000 Kč
Zbývá 34 dnů
7 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 01. března 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsme tři tátové – Patrik, David a René. Naši synové společně trénovali v boxerském klubu, ale ten v roce 2016 uzavřeli a jinde nebylo místo, aby zůstali kluci pohromadě. Nechtěli jsme boxerskou partu rozdělovat, a tak jsme dali na doporučení České boxerské asociace a založili vlastní klub – Boxing King Club. Rázem jsme už nebyli jen tři tátové, ale i tři trenéři. A díky paní Ireně, která nám od začátku pomáhá s papírováním a spoustou dalších věcí, klub od té doby společně rozvíjíme.

Začali jsme trénovat v tělocvičně na základní škole v Radvanicích, postupně se k nám přidávaly další děti a klub se začal rozrůstat. Vše jsme financovali v počátcích z vlastních peněz, jsme moc vděční, že nás začal následně podporovat i Magistrát města Ostravy, obvod Slezská Ostrava a obvod Ostrava-Radvanice.

Úspěchy na sebe díky tvrdé dřině nenechaly dlouho čekat – 4 zlaté medaile na mistrovství republiky v posledních 4 letech, několik účastí na Mistrovství Evropy, přední příčky z mezinárodních turnajů a asi největší úspěch – bronzová medaile z Mistrovství Evropy v roce 2018. Minulý rok se podařilo uspořádat i první oblastí kolo v boxu.

Od začátku trénujeme až 4x týdně a o víkendech jezdíme na zápasy. Náš velký sen byla vlastní tělocvična. Díky TV Prima a našemu sponzorovi panu Jiřímu jsme letos skutečně získali prostor, který jsme vlastními silami ze staveniště proměnili v profesionální tělocvičnu. Naši kluci (i holky) se tak budou moci připravovat intenzivněji před důležitými zápasy, budeme mít možnost trénovat i individuálně nebo v době prázdnin.

Našemu klubu se věnujeme po práci ve volném čase, díky toleranci našich rodin, a zejména manželek, s radostí a přesvědčením, že jsme součástí něčeho, co má smysl.

Příspěvky ze sbírky využijeme na to, abychom dále rozvíjeli aktivity klubu, pořizovali nové vybavení, přijímali další členy a mohli se účastnit soutěží doma i za hranicemi.

Někdy se setkáváme s názorem, proč učíme mladé lidi agresivitě. Tak to ale vůbec není. Kdo se někdy zúčastnil našich tréninků, viděl, že jsou hlavně o tvrdé práci, vytrvalosti, disciplíně a chuti něco dokázat. Kluci, kteří prošli našim klubem, nesbírají jen úspěchy na poli sportu, snažíme se je vést k tomu, aby si uměli jít za svým cílem, i když se už boxu nevěnují.

Věříme, že to, co se v našem klubu naučí, jim už nikdo nevezme. Budeme rádi, když to díky výtěžku sbírky budeme moci kvalitně předat co největšímu počtu svěřenců. Děkujeme.

Partneři sbírky 3

Milionář mezi námi

Sbírka je součástí pořadu Milionář mezi námi.

Milionář - Jiří Antoš

Patronem sbírky je Jiří Antoš, majitel zábavního parku Mirakulum.

FTV Prima a Prima Svět

Organizátorem sbírky je skupina Prima a komunitní projekt Prima SVĚT.

Sbírku již podpořilo 15 dárců

5 000 Kč — L Hl před 2 týdny

121 Kč — Renata před 2 týdny

„Jste úžasní, držíme palce.“
5 000 Kč — Jan a Květa před 2 týdny

121 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

777 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

„Fandíme Vám, pánové!!“
1 221 Kč — Lucka, Víťa a Janíček před 3 týdny

„Moc zdravíme a držíme palce! Petra Ptáčková z produkce :)“
1 221 Kč — NOW Productions před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Velký respekt kluci👌“
121 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

Další běžící sbírky

Speciální terapie Snoezelen pro Barunku
11 %

Speciální terapie Snoezelen pro Barunku

Rehabilitace pro Zuzanku
73 %

Rehabilitace pro Zuzanku

Strážci Plamene na podporu kultury
19 %

Strážci Plamene na podporu kultury