Tátové založili boxerský klub, pomozme jim na stupně vítězů

Ostrava / Sbírku organizuje Boxing King Club,z.s.

{}

Tátové založili boxerský klub, pomozme jim na stupně vítězů

0 %

Vybráno 17 122 Kč z 230 000 Kč
Zbývá -1169 dnů
Sbírka byla ukončena 10. května 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme tři tátové – Patrik, David a René. Naši synové společně trénovali v boxerském klubu, ale ten v roce 2016 uzavřeli a jinde nebylo místo, aby zůstali kluci pohromadě. Nechtěli jsme boxerskou partu rozdělovat, a tak jsme dali na doporučení České boxerské asociace a založili vlastní klub – Boxing King Club. Rázem jsme už nebyli jen tři tátové, ale i tři trenéři. A díky paní Ireně, která nám od začátku pomáhá s papírováním a spoustou dalších věcí, klub od té doby společně rozvíjíme.

Začali jsme trénovat v tělocvičně na základní škole v Radvanicích, postupně se k nám přidávaly další děti a klub se začal rozrůstat. Vše jsme financovali v počátcích z vlastních peněz, jsme moc vděční, že nás začal následně podporovat i Magistrát města Ostravy, obvod Slezská Ostrava a obvod Ostrava-Radvanice.

Úspěchy na sebe díky tvrdé dřině nenechaly dlouho čekat – 4 zlaté medaile na mistrovství republiky v posledních 4 letech, několik účastí na Mistrovství Evropy, přední příčky z mezinárodních turnajů a asi největší úspěch – bronzová medaile z Mistrovství Evropy v roce 2018. Minulý rok se podařilo uspořádat i první oblastí kolo v boxu.

Od začátku trénujeme až 4x týdně a o víkendech jezdíme na zápasy. Náš velký sen byla vlastní tělocvična. Díky TV Prima a našemu sponzorovi panu Jiřímu jsme letos skutečně získali prostor, který jsme vlastními silami ze staveniště proměnili v profesionální tělocvičnu. Naši kluci (i holky) se tak budou moci připravovat intenzivněji před důležitými zápasy, budeme mít možnost trénovat i individuálně nebo v době prázdnin.

Našemu klubu se věnujeme po práci ve volném čase, díky toleranci našich rodin, a zejména manželek, s radostí a přesvědčením, že jsme součástí něčeho, co má smysl.

Příspěvky ze sbírky využijeme na to, abychom dále rozvíjeli aktivity klubu, pořizovali nové vybavení, přijímali další členy a mohli se účastnit soutěží doma i za hranicemi.

Někdy se setkáváme s názorem, proč učíme mladé lidi agresivitě. Tak to ale vůbec není. Kdo se někdy zúčastnil našich tréninků, viděl, že jsou hlavně o tvrdé práci, vytrvalosti, disciplíně a chuti něco dokázat. Kluci, kteří prošli našim klubem, nesbírají jen úspěchy na poli sportu, snažíme se je vést k tomu, aby si uměli jít za svým cílem, i když se už boxu nevěnují.

Věříme, že to, co se v našem klubu naučí, jim už nikdo nevezme. Budeme rádi, když to díky výtěžku sbírky budeme moci kvalitně předat co největšímu počtu svěřenců. Děkujeme.

Boxing King Club Děkujeme

17. 05. 2021

Tímto bychom chtěli poděkovat všem lidem kteří nám přispěli finanční částkou, dále chceme poděkovat panu Jiřímu že jsme mohli poznat tak hodného a skvělého človeka,také poděkování TV Prima a znesnaze21. Peníze použijeme na výjezdy našich svěřenců na oblastní kola a mezinárodní turnaje. Ještě jednou děkujeme!!! Boxing King Club

Partneři sbírky 3

Milionář mezi námi

Sbírka je součástí pořadu Milionář mezi námi.

Milionář - Jiří Antoš

Patronem sbírky je Jiří Antoš, majitel zábavního parku Mirakulum.

FTV Prima a Prima Svět

Organizátorem sbírky je skupina Prima a komunitní projekt Prima SVĚT.

Sbírku již podpořilo 17 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„držte se!“
500 Kč — Martin (muay thai hobík) před 3 lety

5 000 Kč — L Hl před 4 lety

121 Kč — Renata před 4 lety

„Jste úžasní, držíme palce.“
5 000 Kč — Jan a Květa před 4 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Fandíme Vám, pánové!!“
1 221 Kč — Lucka, Víťa a Janíček před 4 lety

„Moc zdravíme a držíme palce! Petra Ptáčková z produkce :)“
1 221 Kč — NOW Productions před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety