Startovní čára pro život bez tatínka

Plzeň / Sbírku organizuje Jana Richterová zc.manzes@avorethciraninaj

{}
0 %

Startovní čára pro život bez tatínka

Vybráno 712 998 Kč z 700 000 Kč
Zbývá -310 dnů
102 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 26. ledna 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Eva, Terka a Pavel. Nespravedlivým rozhodnutím vyšší moci se v říjnu stali mladou rodinou bez tatínka, který onoho časného rána prodělal těžkou autonehodu a ani přes obrovské odhodlání lékařů i jeho samotného svůj poslední boj nevyhrál.

Muž, jehož jméno se pro mnohé stalo symbolem tvrdohlavosti, přísnosti, ale i chápavosti, rovného jednání a kreativity. Člověk, který uměl dát najevo svůj nesouhlas a názor, za kterým si stál, ale také rozesmát spoustu lidí kolem. Svou nekonečnou energii předával jako cyklistický trenér malým dětem, které ho pro jeho zábavné tréninky milovaly. Věděl, že je důležité děti posouvat pomalu – od jednoduchých věcí, přes překážky až po náročnější prvky, které si sám vyráběl. Věděl, že je důležité, aby si děti tyto návyky osvojily i v závodním tempu, a proto neváhal a angažoval se i v jejich pořádání. Věděl, že člověk musí dělat takovéto věci celým svým srdcem a naplno – a jinak to ani neuměl.

Eva se touto ranou osudu dostala do role samoživitelky a hlavy rodiny pro své dvě děti – 13letou Terku a 16letého Pavla. Mezi každodenní povinnosti v práci a doma se brzy zařadí i starost o finance. Bez včasné pomoci se stane bezmocnou, a to zejména kvůli hypotéce a splátkám na auto.

Naším velkým snem je tyto závazky splatit a rozvázat tak Evě ruce, aby se po této tragické události dokázala postavit zpět na nohy alespoň po finanční stránce. Říká se, že sny se mají plnit. Pomozte nám prosím v jeho splnění.

Děkujeme vám!

04. 11. 2020

Moc děkujeme všem, kdo již přispěli nebo jen rozšířili povědomí o naší sbírce - jste neskuteční! Náš sen se díky vám plní, přesto je před námi ještě poměrně dlouhá cesta k cíli - pomáhejte nám proto prosím dál - příspěvkem, nebo jen sdílením mezi své známé. Každá kapka vašeho času a snahy je pro nás darem.

Sbírku již podpořilo 318 dárců

1 221 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně sil vám všem 💪🙏 do nadcházejících dnů 🙂👍💕“
777 Kč — Anonymní dárce před rokem

347 Kč — Anonymní dárce před rokem

„❤️“
1 000 Kč — M.C. za babičky a dědečky z Kristiána před rokem

„Držím palce a přeji vše dobré!“
555 Kč — Katka fyzio před rokem

500 Kč — Jitka před rokem

200 Kč — Zdeněk před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

2 200 Kč — Převod před rokem

1 000 Kč — Ivoš před rokem

Další běžící sbírky

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme
57 %

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme

Štědromocná sbírka pro pečující
31 %

Štědromocná sbírka pro pečující

Kmenové buňky pro Davču
45 %

Kmenové buňky pro Davču