Startovní čára pro život bez tatínka

Plzeň / Sbírku organizuje Jana Richterová

{}

Startovní čára pro život bez tatínka

0 %

Vybráno 712 998 Kč z 700 000 Kč
Zbývá -1235 dnů
Sbírka byla ukončena 26. ledna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Eva, Terka a Pavel. Nespravedlivým rozhodnutím vyšší moci se v říjnu stali mladou rodinou bez tatínka, který onoho časného rána prodělal těžkou autonehodu a ani přes obrovské odhodlání lékařů i jeho samotného svůj poslední boj nevyhrál.

Muž, jehož jméno se pro mnohé stalo symbolem tvrdohlavosti, přísnosti, ale i chápavosti, rovného jednání a kreativity. Člověk, který uměl dát najevo svůj nesouhlas a názor, za kterým si stál, ale také rozesmát spoustu lidí kolem. Svou nekonečnou energii předával jako cyklistický trenér malým dětem, které ho pro jeho zábavné tréninky milovaly. Věděl, že je důležité děti posouvat pomalu – od jednoduchých věcí, přes překážky až po náročnější prvky, které si sám vyráběl. Věděl, že je důležité, aby si děti tyto návyky osvojily i v závodním tempu, a proto neváhal a angažoval se i v jejich pořádání. Věděl, že člověk musí dělat takovéto věci celým svým srdcem a naplno – a jinak to ani neuměl.

Eva se touto ranou osudu dostala do role samoživitelky a hlavy rodiny pro své dvě děti – 13letou Terku a 16letého Pavla. Mezi každodenní povinnosti v práci a doma se brzy zařadí i starost o finance. Bez včasné pomoci se stane bezmocnou, a to zejména kvůli hypotéce a splátkám na auto.

Naším velkým snem je tyto závazky splatit a rozvázat tak Evě ruce, aby se po této tragické události dokázala postavit zpět na nohy alespoň po finanční stránce. Říká se, že sny se mají plnit. Pomozte nám prosím v jeho splnění.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME!

27. 01. 2021

Když jsme sbírku zakládali, měli jsme skálopevné odhodlání, víru a naději, že sbírku za 3 měsíce od jejího spuštění dotáhneme do finiše, stůj co stůj. A to se povedlo, s předstihem a s přesahem cílové částky - dnešním dnem jsme na 712 998 Kč - a povedlo se to DÍKY VÁM. 

VÁM, kterým ani v této těžké době není osud druhých lhostejný. VÁM, kteří jste na sbírku poslali jakýkoliv příspěvek. VÁM, kteří jste o sbírce šířili povědomí mezi své nejbližší, kamarády a známé.

Všem VÁM, kteří máte srdce na pravém místě, patří ještě jednou OBROVSKÉ DĚKUJEME za pomoc. 

Jedné mladé mamince Evě se dvěma dětmi jste díky této sbírce odstranili svazující závazky v podobě hypotéky a splátek na auto, na které by sami brzy nestačili.

Bolest neodejde, ale dokázali jste jednu důležitou věc - rozvázali jste jim ruce a vytvořili startovní čáru pro život bez tatínka.

DĚKUJEME ❤️

100% !!!

17. 12. 2020

Na konci října jsme sbírku založili a spustili.

Dnes je 17. prosince a máme splněno 100% cílové částky - PATŘÍ VÁM OBROVSKÉ DÍKY!

Obrovské díky za každé sdílení, rozesílání a za to hlavní - za každý finanční příspěvek, který den po dni posouval sbírku k cíli.

Obrovské díky za úsilí, které jste vyvinuli.

A obrovské díky za splnění snu, který sice ztrátu nenahradí, ale alespoň pomůže do budoucna.

Troufneme si tuto pomoc do budoucna ještě navýšit nad cílovou částku?

Děkujeme!

03. 12. 2020

Děkujeme moc vám všem znovu!

Vteřina ke vteřině a minuta k minutě vašeho času, díky kterým se naše sbírka dostala opravdu daleko - za 36 dní jejího života jsme dosáhli na 97% cílové částky a pomalu začínáme hmatat a dosahovat na splnění našeho snu, splatit auto a hypotéku - DĚKUJEME! Vážíme si každého příspěvku a každého sdílení, který sbírku a povědomí o ní posune dál, zvlášť v těchto krušných časech a před Vánoci.

Chybí nám poslední 3% - pomůžete nám je prosím splnit?

Sbírku již podpořilo 318 dárců

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně sil vám všem 💪🙏 do nadcházejících dnů 🙂👍💕“
777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

347 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„❤️“
1 000 Kč — M.C. za babičky a dědečky z Kristiána před 3 lety

„Držím palce a přeji vše dobré!“
555 Kč — Katka fyzio před 3 lety

500 Kč — Jitka před 3 lety

200 Kč — Zdeněk před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

2 200 Kč — Převod před 3 lety

1 000 Kč — Ivoš před 3 lety