Staňte se štěněcím Ježíškem v psích útulcích v Rumunsku

celá ČR / Sbírku organizuje Heart for Romanian dogs z.s.

{}
0 %

Staňte se štěněcím Ježíškem v psích útulcích v Rumunsku

Vybráno 22 204 Kč z 100 000 Kč
Zbývá 31 dnů
22 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. dubna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Pojďte se s námi v tomto předvánočním čase stát štěněcím Ježíškem a dejme společně šanci psím miminkům v Rumunsku.

Jsme organizace Heart for Romanian dogs z.s. – Srdcem pro rumunské pejsky a zaměřujeme se na pomoc psům v nouzi v Rumunsku. Jsme specifičtí v tom, že se snažíme řešit problém přímo v zemi a s dlouhodobou perspektivou, a to prostřednictvím maximální podpory tamních kvalitních psích záchranářů a soukromých azylů, které navíc působí i osvětově pro místní, a realizací vlastního kastračního programu. Kastrujeme stovky psů ročně. Aktuálně podporujeme 7 psích azylů po velké části Rumunska, které se celkem starají o více než 1 500 pejsků v nouzi. Do Rumunska konáme každý měsíc, někdy i vícekrát za měsíc, dobročinné výpravy s materiální pomocí – krmení, veterinární a čistící prostředky, pelíšky atd., financujeme kastrační program, platíme veterinární a provozní náklady azylů, tak aby mohly pomoci co nejvíce zoufalým pejskům.

Naším snem i plánem je napomoci tomu, aby se jednou katastrofální situace psů v Rumunsku opravdu změnila k lepšímu a jejich utrpení tam skončilo.

Jak sbírka pomůže?

V azylech, kde pomáháme, se nachází stovky štěňátek. Nezřídka ve velmi špatném stavu, nalezená opuštěná na ulicích, ponechaná na pospas osudu. Úmrtnost štěňátek v Rumunsku je ohromná – průměrně 75 %, což je při počtech zachráněných šťěňátek šílené. Šťěňátka často trpí různými nemocemi a jsou výrazně oslabená. Proto je pro ně naprosto zásadní, aby dostávala skutečně kvalitní krmení, bez něhož nemají šanci přežít nebo budou minimálně doživotně nemocná a slabá.

Za peníze z této sbírky nakoupíme stovkám štěňátek v rumunských azylech kvalitní krmení (granule, konzervy, mléko), aby dostala šanci a naději na lepší život. Krmení nakoupíme výhodně v ČR a dovezeme s další darovanou pomocí do azylů, kde ho osobně předáme. Prosíme obzvláště teď v předvánočním a vánočním čase o pomoc pro tato všemi zapomenutá psí miminka, nikoho nemají, dejme jim tedy alespoň my možnost kvalitního startu do života. Tolik si to tyto nevinné dušičky zaslouží!

Děkujeme jejich jménem.

Partneři sbírky 1

Perfect dress

Partnerem sbírky je e–shop perfect-dress.eu a jeho zákazníci

Sbírku již podpořilo 48 dárců

„Jste skvělí!“
300 Kč — Simona před 3 týdny

200 Kč — Beata Wolkerová před 3 týdny

100 Kč — Anonymní dárce před měsícem

373 Kč — Anonymní dárce před měsícem

100 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

300 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

285 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Držím palce 🙂“
373 Kč — Petra před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci