Společně za snem Dominiky! Vyšleme jí na mistrovství světa.

Ostrava / Sbírku organizuje Pavel Vantuch

{}

Společně za snem Dominiky! Vyšleme jí na mistrovství světa.

0 %

Vybráno 0 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -238 dnů
Sbírka byla ukončena 28. listopadu 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Rád bych vás seznámil s úžasnou mladou českou závodnicí v bikrosu Dominikou Vysockou, která se neuvěřitelným výkonem probojovala na nadcházející Mistrovství světa v Glasgow, které se koná 12. srpna. Dominika je skutečnou nadějí naší země, pojďme jí proto nabídnout naši podporu a pomoc!

Jednou z věcí, která Dominiku a její rodinu trápí, je jejich starý karavan, slouží jim totiž jako mobilní domov na závodech. Bohužel, nedaří se jim ho opravit. Je pro ně nejen útočištěm, ale i symbolem společné cesty k úspěchu.

S opravou karavanu přichází velká finanční zátěž, ačkoliv se snaží využít každou úsporu.

A právě kvůli této situaci se obracím na vás, na skvělé přátele, známé i neznámé dobré lidi.

Jak sbírka pomůže?

Tím to bych rád Domču podpořil, pokusme se, proto prosím společně sehnat částku 25 tisíc, která bude využita na dopravu Dominiky na Mistrovství světa a zpět. Letecky to pro ni bohužel není možné kvůli nutnému vybavení na závodech.

Proto vás žádáme o vaši štědrost a laskavost, abychom společně mohli splnit tento sen!

Dominiky cesta

A teď se pojďme podívat na další zajímavosti o Dominice. Je jako každé jiné dítě v jejím věku, má ráda mobilní telefon, počítač a herní konzole, ale nic ji neudělá tak šťastnou, jako když může být venku na kole, v bazénu nebo lyžovat. Její vášeň pro bikros ji provází již od sedmi let. V osmi letech začala pořádně závodit a o rok později vyjela na evropské poháry. V deseti letech již závodila na Mistrovství Evropy i Mistrovství světa. Bylo to pro ni neskutečné dobrodružství a nová zkušenost. Jako rodina jsme na ni obrovsky hrdí za všechny úspěchy, kterých dosáhla.

Jediné, co ji trochu trápí, je zimní cvičení doma, ale víme, že to je součástí cesty za snem. A právě my, její rodina, přátelé a podporovatelé, jsme tu, abychom ji v tom nikdy nenechali samotnou.

Dovolte mi, abych vás požádal o vaši podporu. Společně můžeme Dominiku posunout blíže k jejím snům a ukázat jí, že není sama. Každý váš příspěvek bude mít obrovský význam a přispěje k vytouženému úspěchu a cíli.

Děkuji vám za vaši laskavost a štědrost. S vámi na naší straně vím, že dokážeme zázraky.

Znáte také někoho, kdo potřebuje pomoci? Založte sbírku na znensáze21! S námi to zvládne každý.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

„Převod do sbírky Pomozme Péťovi s autismem navštěvovat speciální školu“
-973 Kč — znesnáze21 před 6 měsíci

„🍀“
100 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať se to povede“
373 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — VANTUCH před rokem