Společně popovezme Tomáška s hendikepem na jeho cestě

Praha / Sbírku organizuje Eva Duchoňová

{}

Společně popovezme Tomáška s hendikepem na jeho cestě

0 %

Vybráno 450 Kč z 345 744 Kč
Zbývá 29 dnů
Sbírka byla ukončena 27. prosince 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Eva a jsem dlouhodobě samoživitelka, která pečuje o své krásné 4 děti. Nejmladší z mých dětí – Tomášek trpí těžkou mentální retardací a poruchou autistického spektra a je odkázán na mou péči 24/7.

Je pro mě tak těžké finančně vyjít a hradit i běžné rodinné náklady.

Když se nám pak stane taková katastrofa, jako že se nám rozbije automobil, tak jsme naprosto nahraní. V minulosti jste nám již z obtíží pomohli, a tak se na vás znovu obracím s prosbou o pomoc.

Jak sbírka pomůže?

Minulý měsíc se nám rozbilo auto, na kterém jsme jako rodina závislí, a které slouží také jako jediný možný způsob dopravy pro Tomáška.

O příspěvek na kompenzační pomůcku od státu bohužel můžeme opětovně žádat až v roce 2025 a cena opravy rozbitého auta několikanásobně převyšuje jeho hodnotu. Proto bychom chtěli prostřednictvím této sbírky požádat o finanční příspěvek na pořízení nového auta pro Tomáška.

Tomáška vozím denně do speciální mateřské školy, která je od našeho domova poměrně daleko. S ohledem na chlapcům zdravotní stav musíme také často dojíždět k lékařům a na rehabilitace. MHD je pro nás noční můrou, a tak musíme dojíždět autem. To se ale nyní bohužel porouchalo. Pomozte nám prosím, ať jsme schopní zase normálně fungovat.

Děkujeme.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Partneři sbírky 1

2503

Pro platbu převodem využijte tento unikátní QR kód, nebo na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2503

Sbírku již podpořilo 2 dárců

250 Kč — Anonymní dárce před měsícem

200 Kč — Pelíšek před měsícem