Sanitka pro potřebné

Ostrava / Sbírku organizuje Rescue team - Ostravak.com z.s.

{}

Sanitka pro potřebné

0 %

Vybráno 0 Kč z 370 000 Kč
Zbývá -1423 dnů
Sbírka byla ukončena 27. května 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Tak trochu jiná pomoc…

Jsme sdružení zdravotníků a pedagogů a momentálně soustředíme všechny své síly na pomoc při pandemii COVID-19. Naši členové vypomáhají v nemocnicích, organizují nákupy jídla a distribuci dezinfekce, šijí roušky.

Dali jsme si za cíl pomáhat v krizových situacích, ať už jde o hromadné nebezpečí, či například pomoc při pátrání po pohřešovaných osobách. Naší práci dokážeme o kus posunout díky nové sanitce.

Díky zdravotnickému dozoru na akcích máme možnost získat finance na zkvalitňovaní našich služeb. Bohužel i nás se tak pandemie a s ní spojená karanténa dotkla, neboť byla většina akcí na letošní rok zrušena. Chybí nám tak finanční zdroje na nákup sanitky.

Prosíme Vás tedy o pomoc s financováním tohoto vozidla, které bude přínosem celé společnosti. Nasadíme ho okamžitě pro potřeby v aktuální situaci.

Rescue Team – Ostravak.com z. s.

Jsme nezisková organizace provozovaná především díky štědrosti našeho zakladatele a pracovitosti celého týmu. Na naši činnost sami přispíváme a děláme ji, protože věříme, že je to potřeba. Vedle dozorové činnosti pořádáme také kurzy první pomoci na školách, zajišťujeme bezpečnost na akcích a pomáháme při již zmiňovaných krizových událostech.

Díky všem, kteří nás a naši práci podporují.


Sbírku již podpořilo 5 dárců

„Převod do sbírky Sanitka pro záchranáře a dobrovolníky na Ukrajině“
-103 Kč — znesnáze21 před 2 lety

1 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 Kč — Velky fanda před 4 lety

1 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety