Rehabilitace v USA změní Miškovi život

Slovensko| Medzilaborce / Sbírku organizuje Aneta Macejková

{}

Rehabilitace v USA změní Miškovi život

0 %

Vybráno 3 948 Kč z 650 000 Kč
Zbývá 24 dnů
Sbírka byla ukončena 18. března 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Náš milovaný syn Míša, kterému nejčastěji říkáme Miška se narodil s DMO a dalšími zdravotními komplikacemi, jako je epilepsie, zrakové problémy a hypotonie. My jsme ze Slovenska, kde nejsou optimální rehabilitace pro jeho zdravotní stav, a navíc jsou zbytečně drahé a trvají dlouho. Existuje ale skvělá rehabilitační instituce v USA, která dokáže děti jako on dovést k tomu, aby se postavily na vlastní nožičky, seděly a byly alespoň částečně soběstačné. Je tam skvělý tým a dělají s těmito dětmi opravdové zázraky.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte nám dostat Míšu na rehabilitaci, kde mají zkušenosti s podobnými případy a dosahují rychlejších výsledků.

Abychom na intenzivní rehabilitace do USA mohli odletět, potřebujeme nemalou finanční částku, a proto vás prosíme o pomoc.

Každý váš příspěvek nám pomůže přiblížit se k cíli – odletět na rehabilitaci a postavit syna na vlastní nohy. Čím více se o naší sbírce dozví lidí, tím větší šance máme dosáhnout toho, co potřebujeme, a splnit náš sen o tom, že náš Míša nebude muset zůstat odkázaný na invalidní vozík.

Děkujeme za vaši pomoc. Potřebujeme vybrat 25 000 €. Miškovi byly diagnostikovány problémy již v těhotenství, ačkoliv nebyl možný potrat. Milujeme našeho andílka nejvíc na světě, ač jsme s ním prožili 2 náročná léta v nemocnici. Nyní, když máme za sebou několik úprav a operací, se snažíme vytvořit mu teplý domov. Čekají nás další dvě operace – jedna na oko a druhá na semeníky.

Doufáme, že každý příspěvek nám pomůže dosáhnout cíle a umožní Míšovi žít plnohodnotný život.

Děkujeme.

Partneři sbírky 1

2680

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2680. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Sbírku již podpořilo 11 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

373 Kč — Anonymní dárce před měsícem

373 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

100 Kč — Petra Krhutová před 2 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Rád pomůžu.“
500 Kč — David T. před 2 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Moc držím Miškovi i Vám pěsti❣️“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

100 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci