Pro Štěpánku, aby kůže nebolela

Otovice, Karlovy Vary / Sbírku organizuje Kristýna Velecká

{}

Pro Štěpánku, aby kůže nebolela

0 %

Vybráno 78 057 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -1237 dnů
Sbírka byla ukončena 07. ledna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Vážení dárci,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc pro malou Štěpánku, která má bolestivé onemocnění a její diagnóza zní generalizovaný atopický ekzém (zvláště závažná forma) a multiproteinová alergie, pacienti s touto alergií reagují na řadu bílkovin živočišného i rostlinného původu a klinické obtíže u nich postihují řadu systémů (kombinace kožní, gastrointestinální i respirační symptomatologie).. Štěpánka je veselá holčička, kterou bohužel limituje bolestivé onemocnění a dosavadní léčba nebyla úspěšná. 

Rodiče Štěpánky vyzkoušeli všechny dostupné možnosti, absolvovali řadu vyšetření, investovali do drahých krémů a léků, čističek vzduchu. Štěpánka nosí rukavičky a speciální kuklu, aby se neškrabala. Stravu Štěpánce maminka připravuje s ohledem na všechny potravinové alergie. Přes veškerou snahu lékařů i rodiny Štěpánky nedochází ke zlepšení zdravotního stavu.

Ten boj je bohužel ryze na rodičích a lékařská věda pro atopický ekzém lék nezná, pouze tlumí jeho projevyDoposud jediné zlepšení u Štěpánky udělá pobyt u moře, první dva týdny dochází ke zhoršení a třetí týden se teprve kůže lepší, Štěpánce se vždy na pár týdnů uleví a tělíčko jí tolik nebolí.

Maminka musela zůstat se Štěpánkou doma a finančně zajišťuje rodinu pouze tatínek. Štěpánka má ještě starší sestřičku Adélku a tak se na ozdravný pobyt u moře skládá opravdu celá rodina včetně prarodičů a jejich možnosti jsou také omezené.

Pojďme společně Štěpánku a její rodinu podpořit, aby si mohli dovolit další ozdravný pobyt u moře pro malou bojovnici. Pomozme, prosím, Štěpánce zlepšit její zdravotní stav.

Ze srdce děkuji. 

Poděkování

11. 01. 2021

Vážení dárci,

ještě jednou bych ráda touto cestou poděkovala za každý příspěvek, který jste Štěpánce a její rodině zaslali. Díky Vám se Štěpánka s rodinou může vydat na ozdravný pobyt k moři, po kterém se její kůže vždy na čas zlepší a její dětský svět bude veselejší. Finanční prostředky budou použity na pobyt a všechny potřebné a podpůrné prostředky pro Štěpánku.

Vám všem i nadaci patří velké DÍK.

Děkujeme.

Kristýna


Poděkování

15. 12. 2020

Jménem svým i jménem rodiny bych ráda poděkovala všem dárcům za jejich dobré srdce a příspěvek pro Štěpánku. Penízky, které se vyberou nad rámec původní sbírky, budou do poslední koruny použity na Štěpánky potřeby - finančně náročnou dietu, drahé masti a krémy. Rodina zvažuje zakoupení čističky vzduchu do obývacího pokoje, kde Štěpánka tráví většinu času a zakoupení sady protiroztočové ložní soupravy, vč.chrániče matrace.

Mockrát děkujeme!

Sbírku již podpořilo 91 dárců

580 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně sil a neztrácejte naději“
1 000 Kč — Ivana a Vlastimil Outlý před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

105 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — J + A + N před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

20 000 Kč — Kubalčíkovi před 3 lety

„Brzo se uzdrav panenko.“
2 112 Kč — Ročník a Janička před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„🍀“
121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety