Pro Štěpánku, aby kůže nebolela

Otovice, Karlovy Vary / Sbírku organizuje Kristýna Velecká zc.ecepanar@akcelev.anytsirk

{}
0 %

Pro Štěpánku, aby kůže nebolela

Vybráno 43 202 Kč z 70 000 Kč
Zbývá 41 dnů 62 % z původního cíle

Sbírce pomůžete i sdílením

Vážení dárci,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc pro malou Štěpánku, která má bolestivé onemocnění a její diagnóza zní generalizovaný atopický ekzém (zvláště závažná forma) a multiproteinová alergie, pacienti s touto alergií reagují na řadu bílkovin živočišného i rostlinného původu a klinické obtíže u nich postihují řadu systémů (kombinace kožní, gastrointestinální i respirační symptomatologie).. Štěpánka je veselá holčička, kterou bohužel limituje bolestivé onemocnění a dosavadní léčba nebyla úspěšná. 

Rodiče Štěpánky vyzkoušeli všechny dostupné možnosti, absolvovali řadu vyšetření, investovali do drahých krémů a léků, čističek vzduchu. Štěpánka nosí rukavičky a speciální kuklu, aby se neškrabala. Stravu Štěpánce maminka připravuje s ohledem na všechny potravinové alergie. Přes veškerou snahu lékařů i rodiny Štěpánky nedochází ke zlepšení zdravotního stavu.

Ten boj je bohužel ryze na rodičích a lékařská věda pro atopický ekzém lék nezná, pouze tlumí jeho projevyDoposud jediné zlepšení u Štěpánky udělá pobyt u moře, první dva týdny dochází ke zhoršení a třetí týden se teprve kůže lepší, Štěpánce se vždy na pár týdnů uleví a tělíčko jí tolik nebolí.

Maminka musela zůstat se Štěpánkou doma a finančně zajišťuje rodinu pouze tatínek. Štěpánka má ještě starší sestřičku Adélku a tak se na ozdravný pobyt u moře skládá opravdu celá rodina včetně prarodičů a jejich možnosti jsou také omezené.

Pojďme společně Štěpánku a její rodinu podpořit, aby si mohli dovolit další ozdravný pobyt u moře pro malou bojovnici. Pomozme, prosím, Štěpánce zlepšit její zdravotní stav.

Ze srdce děkuji. 

Sbírku již podpořilo 67 dárců

211 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

373 Kč — Adéla, Pavel a Anička před 4 dny

1 221 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

„Hodně síly!“
2 000 Kč — Veronika Lejnarová před 5 dny

300 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Drž se, maličká!!!“
373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

200 Kč — Anonymní dárce před týdnem

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Ať je už brzo líp!“
1 000 Kč — Jan Bubeníček před týdnem

Další běžící sbírky

Sestřičky sestřičkám
10 %

Sestřičky sestřičkám

Nový život pro děti z Líský
8 %

Nový život pro děti z Líský

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí
51 %

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí