Pro Štěpánku, aby kůže nebolela

Otovice, Karlovy Vary / Organizer: Kristýna Velecká zc.ecepanar@akcelev.anytsirk

{}
0 %

Pro Štěpánku, aby kůže nebolela

Amount raised 78 057 Kč of 70 000 Kč goal
Left -1147 days
112 % z původního cíle
The campaign has ended 07. January 2021

Help by sharing

Vážení dárci,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc pro malou Štěpánku, která má bolestivé onemocnění a její diagnóza zní generalizovaný atopický ekzém (zvláště závažná forma) a multiproteinová alergie, pacienti s touto alergií reagují na řadu bílkovin živočišného i rostlinného původu a klinické obtíže u nich postihují řadu systémů (kombinace kožní, gastrointestinální i respirační symptomatologie).. Štěpánka je veselá holčička, kterou bohužel limituje bolestivé onemocnění a dosavadní léčba nebyla úspěšná. 

Rodiče Štěpánky vyzkoušeli všechny dostupné možnosti, absolvovali řadu vyšetření, investovali do drahých krémů a léků, čističek vzduchu. Štěpánka nosí rukavičky a speciální kuklu, aby se neškrabala. Stravu Štěpánce maminka připravuje s ohledem na všechny potravinové alergie. Přes veškerou snahu lékařů i rodiny Štěpánky nedochází ke zlepšení zdravotního stavu.

Ten boj je bohužel ryze na rodičích a lékařská věda pro atopický ekzém lék nezná, pouze tlumí jeho projevyDoposud jediné zlepšení u Štěpánky udělá pobyt u moře, první dva týdny dochází ke zhoršení a třetí týden se teprve kůže lepší, Štěpánce se vždy na pár týdnů uleví a tělíčko jí tolik nebolí.

Maminka musela zůstat se Štěpánkou doma a finančně zajišťuje rodinu pouze tatínek. Štěpánka má ještě starší sestřičku Adélku a tak se na ozdravný pobyt u moře skládá opravdu celá rodina včetně prarodičů a jejich možnosti jsou také omezené.

Pojďme společně Štěpánku a její rodinu podpořit, aby si mohli dovolit další ozdravný pobyt u moře pro malou bojovnici. Pomozme, prosím, Štěpánce zlepšit její zdravotní stav.

Ze srdce děkuji. 

Poděkování

11. 01. 2021

Vážení dárci,

ještě jednou bych ráda touto cestou poděkovala za každý příspěvek, který jste Štěpánce a její rodině zaslali. Díky Vám se Štěpánka s rodinou může vydat na ozdravný pobyt k moři, po kterém se její kůže vždy na čas zlepší a její dětský svět bude veselejší. Finanční prostředky budou použity na pobyt a všechny potřebné a podpůrné prostředky pro Štěpánku.

Vám všem i nadaci patří velké DÍK.

Děkujeme.

Kristýna


Poděkování

15. 12. 2020

Jménem svým i jménem rodiny bych ráda poděkovala všem dárcům za jejich dobré srdce a příspěvek pro Štěpánku. Penízky, které se vyberou nad rámec původní sbírky, budou do poslední koruny použity na Štěpánky potřeby - finančně náročnou dietu, drahé masti a krémy. Rodina zvažuje zakoupení čističky vzduchu do obývacího pokoje, kde Štěpánka tráví většinu času a zakoupení sady protiroztočové ložní soupravy, vč.chrániče matrace.

Mockrát děkujeme!

91 donations

580 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Hodně sil a neztrácejte naději”
1 000 Kč — Ivana a Vlastimil Outlý 3 years ago

777 Kč — Anonymous donor 3 years ago

105 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 000 Kč — J + A + N 3 years ago

500 Kč — Anonymous donor 3 years ago

20 000 Kč — Kubalčíkovi 3 years ago

“Brzo se uzdrav panenko.”
2 112 Kč — Ročník a Janička 3 years ago

300 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“🍀”
121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

Discover more

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
1 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
15 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

No good deed goes unpunished
28 %

No good deed goes unpunished