Pro Laurinku na terapie

Praha / Sbírku organizuje Veronika Semerádová

{}

Pro Laurinku na terapie

0 %

Vybráno 48 772 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -1032 dnů
Sbírka byla ukončena 03. února 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Laurinka je pětiletá holčička, které se ve dvou letech pozastavil vývoj. Přestala mluvit a měla výbuchy vzteku. Po dlouhé cestě, kterou provázela řada vyšetření, stanovili lékaři diagnózu dětský autismus, ADHD a epilepsie.

Laurinka je moc šikovná a za pomoci terapeutky Dominiky, kterou má moc ráda, dělá pokroky. Navštěvuje Národní ústav pro autismus (NAUTIS), kde se začíná rozmlouvat.

Výtěžek sbírky pomůže uhradit 3 měsíce terapií v centru NAUTIS. Věříme, že se Laurinka bude krůček po krůčku zlepšovat a bude alespoň trochu samostatná.

S Laurinkou jsem už pět let sama, otec odešel v době, kdy se narodila. Dcerka má stále pleny a sama se není schopná ani najíst nebo obléknout.

Holčička se do dvou let vyvíjela v pořádku, nic nenasvědčovalo tomu, že by měla být nemocná. Pak ale přestala mluvit a celý rozvoj zůstal na bodě nula. Následovaly návštěvy neurologie, psychiatrie, foniatrie… A na konec týdenní pobyt v Motole, kde nemoc dostala jméno – dětský autismus, ADHD, epilepsie. 

Laurinka se díky Vám dál posouvá!

09. 01. 2023

Chtěla bych všem dárcům moc poděkovat za finanční pomoc na terapie a speciální školku, která Laurinku velmi posunula o pár kroků kupředu.

Přála bych všem dobrým lidem zažít pocit, jak se z beznaděje stává pomalu reálný sen, a tím snem v našem případě je to, že se Laurinka učí pomalu své soběstačnosti. Samozřejmě velké dík patří také všem specialistům, terapeutům... ale hlavně Vaší finanční podpoře. ❤️

Aktuálně nejvíce Laurinku mohou posunout ergoterapie, na které máme vypsanou další sbírku. Díky tomu bude soběstačnější a bude moci začít letos chodit do speciální školy, kam se moc těší! Za každou Vaší další podporu jsme nesmírně vděční. Moc děkujeme.

 

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/diky-ergoterapiim-pujde-brzy-laurinka-do-specialni-skoly

Sbírka: Díky ergoterapiím půjde brzy Laurinka do speciální školy.

Pomoc pro Laurinku

11. 02. 2021

Chtela bych vsem moc podekovat za financni pomoc pro Laurinku na terapie a kompletni navstevy Nautisu ktere Doufam,pomuzou Laurince zapojit se aspon trochu do normalniho zivota 🙏

Sbírku již podpořilo 44 dárců

20 020 Kč — Petr Zavičák před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 221 Kč — Jiří Demel před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — tomas hnilica před 3 lety

1 221 Kč — Jakub před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

12 021 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety