Příběh jednoho Chlapečka pokračuje

celá ČR / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Příběh jednoho Chlapečka pokračuje

Vybráno 183 878 Kč z 250 000 Kč
Zbývá 23 dnů
74 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 23. června 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Určitě si pamatujete na příběh jednoho Chlapečka z pražské nemocnice Motol, kterému jste minulý rok pomohli zaplatit rehabilitace a léky. Přinášíme vám o něm novinky a zároveň vás velmi prosíme, abyste s ním zůstali a pomohli mu znovu. Vaši pomoc totiž velmi potřebuje!

Dobrá zpráva je, že Chlapeček má možnost vyrůstat v náručí milující osoby, která mu dává veškerou lásku a pocit bezpečí. Chlapeček má neskutečnou chuť, touhu a radost ze života, že snad překoná i nemožné, ale je potřeba mu k tomu pomoc.

Nedávno měl narozeniny, které s ním oslavili i jeho biologičtí prarodiče a sourozenci.

Doma Chlapeček cvičí, povídá, užívá si mazlení, rád se chová a ujišťuje se o tom, že je v bezpečí, milován a přijímán takový, jaký je.

Bohužel výsledky vyšetření jeho plic nejsou v pořádku a nejvíce Chlapci pomůže odborná a specializovaná péče. Pojďme znovu bojovat s ním!

Jak sbírka pomůže?

Chlapci nyní nejvíce pomohou kvalitní rehabilitace, hiporehabilitace, speciální cvičení, ergoterapie a pobyty ve vyšších nadmořských výškách, kde by se mohlo plicím ulevit a další léčba, která bohužel není hrazena pojišťovnou.

Dle prvotních výsledků neměl chlapec nikdy sedět či žít normální život. Stálo to nespočet času, lásky a podpory. Chlapeček si začal sedat v dubnu minulého roku, o pár týdnů později, díky specializaci a odbornosti paní rehabilitační se chlapeček začal plazit. V červnu, během 10 denního intenzivního cvičení u moře, začal lézt. Přes léto se u něj hodně rozvíjela jemná motorika, začal si broukat, nahlas smát a také se začal vědomě tulit, či vyhledávat náruč. Zdálo se, že už bude jen dobře, bohužel se tomu tak neděje.

Chlapečkovy plíce a imunitní systém potřebují ochranu, pomoc a zázrak.

Chlapeček má kombinaci diagnóz, kterou nemá nikdo jiný, proto je léčba složitější. Vzhledem k jeho imunitě nebude možné, aby docházel do školky, školy či mezi stejně staré děti. Dalším problémem je Chlapečkův blok z přijímání potravy ústy, na kterém je potřeba nadále intenzivně pracovat.

Díky vaší podpoře dnes Chlapeček již stojí a snaží se o první krůčky.

Každá vaše pomoc má v životě tohoto malého Chlapečka neuvěřitelný význam! Pomozme mu udělat další velký krok.

Velmi si vážíme vaší podpory, laskavosti a štědrosti.

Sbírku již podpořilo 404 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„❤️“
100 Kč — P.s. před 3 dny

373 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

500 Kč — Stepanka Batikova před 3 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„✊✊“
252 Kč — Lukas H. před 3 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„🍀“
252 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Zasilame lasku a energii!“
10 000 Kč — Hilton Prague Old Town team před 2 týdny

373 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny