Pomůžeme Zdeňkovi zvítězit nad rakovinou

Moravská Třebová / Sbírku organizuje Dana Riemerová

{}

Pomůžeme Zdeňkovi zvítězit nad rakovinou

0 %

Vybráno 259 585 Kč z 249 000 Kč
Zbývá -1141 dnů
Sbírka byla ukončena 31. května 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Nevzdám se a nenechám nemoc zvítězit. Zvítězím já nad ní.“ Sdělil mi manžel Zdeněk, o kterém vám chci napsat a pro kterého bych chtěla požádat o pomoc. Manžel je dlouhodobě onkologicky nemocný a naší nadějí je finančně nákladná léčba protinádorovou vakcínou.

Život se nám otočil vzhůru nohama před 8 lety, kdy začal mít Zdeněk zdravotní potíže a lékaři mu sdělili vážné onkologické onemocnění. To mu bylo teprve 36 let, byl v plné síle a v pracovním nasazení. Měl práci, která ho zároveň bavila. Chtěl žít normální rodinný život tak jako ostatní. Místo toho začal kolotoč, co dál, co bude, doporučení lékařů…

Zdeněk podstoupil biologickou léčbu a současně zkoušel i další možnosti alternativní medicíny, které si sám načetl. Změnil způsob stravování a začal se jinak dívat na život. Nemoc mu zatím dovolovala nadále pracovat, což ho naplňovalo a měl tedy i hlavně prostředky na finančně náročnou léčbu.

Bohužel se jeho zdravotní stav začal zhoršovat a pracovní proces již nezvládal a musel ho ukončit. Pro Zdeňka bylo hodně těžké opustit práci, kterou měl rád, a zůstat doma v invalidním důchodu.

Stále jsme spolu hledali další možnosti i jiné léčby než standartní. V lednu 2020 jsme našli odkaz na Kliniku Cellthera v Brně a pana prof. MUDr. Jaroslava Michálka, Ph.D., se kterým jsme si sjednali schůzku a kliniku navštívili.

Otevřela se nám nová možnost léčby. Podstoupil regenerativní laserovou terapii, vysokodávkové infuze vitamínu C, D a další podporu imunitního systému. Pozitivní postoj a myšlení jej opět „postavilo na nohy“.

Tento způsob léčby je ale finančně náročný a nehradí jej zdravotní pojišťovna, finance již ubývají. Standartní léčba chemoterapií nemá potřebný výsledek, naopak má více vedlejších účinků. Aby mohl fungovat, potřebuje k tomu i další léčení.

Po konzultaci s panem prof. Michálkem mu byla doporučena možnost protinádorových vakcín. Ty umí aktivovat imunitní systém vašeho těla proti nádorovému onemocnění. Také napomáhají regeneraci poškozené imunity v průběhu standardní nádorové léčby.

Společně se proto upínáme k této léčbě, věříme v uzdravení a hledáme nejen podporu, ale i finanční pomoc od vás všech – rodiny, kamarádů, přátel i ostatních čtenářů a věříme, že to zvládneme a manžel se uzdraví.

Přáním a snem Zdeňka je návrat do pracovního procesu a k činnostem, které nyní nezvládá. Prostě ŽÍT a zůstat tady mezi námi a být potřebný ostatním.

Chtěla bych mu dát i s vámi tuto šanci, kterou tolik potřebuje.

"Dík patří vám"

25. 05. 2021

Všem kolem nás opět velké poděkování. Jste úžasní lidé s velkým srdcem a moc si toho vážíme. Je velmi dojemné, že v tak krátkém čase se podařilo díky vám - přátelům, kamarádům, rodině a všem sdílejícím dojít k naplnění sbírky.

Peníze vybrané nad rámec cílové částky budou použity k infuznímu podání vysokodávkového vitamínu C a na další prostředky k potlačení této choroby.

Chtěli bychom také poděkovat Znesnáze21.cz za pomoc nám i všem, kdo ji potřebuje.

Buďte šťastní a zdraví.

Dana a Zdeněk

"Děkujeme, děkujeme,...."

16. 05. 2021

Zdravíme všechny lidičky, dárce, kamarády, kterým není naše trápení lhostejné. Děkujeme za vaše sdílení a finanční příspěvky. Moc si toho vážíme a přejeme všem štěstí a pevné zdraví.

Dana a Zdeněk

Sbírku již podpořilo 158 dárců

„Drž se chlape 😉“
2 112 Kč — L&M Frühaufovi , Linhartice Ho před 3 lety

„Držím pěstičky!“
100 Kč — Monča před 3 lety

„Hodně sil ať přemůžete zákeřnou nemoc. “
500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Ivo a Jarča před 3 lety

„Držte se!!!!!“
373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Drž se. Hodně zdraví. “
1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

10 000 Kč — Velké Opatovice před 3 lety

4 000 Kč — O+J+P+M Bušinovi před 3 lety