Pomůžeme překonat náročné období! Máma Jitka bojuje za lepší zítřky

Nýřany / Sbírku organizuje Jitka Podzimkova

{}

Pomůžeme překonat náročné období! Máma Jitka bojuje za lepší zítřky

0 %

Vybráno 962 Kč z 12 000 Kč
Zbývá 34 dnů
Sbírka byla ukončena 09. ledna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý dyn, jmenuji se Jitka a jsem samoživitelka dvou úžasných dětí. Před několika měsíci jsem po dlouhodobých problémech musela s dětmi opustit předchozí bydlení a bohužel jsme neměli jinou možnost než jít do azylového domu Radobyčice v Plzni.

V azylovém domě jsme byli několik měsíců a jelikož dcera měla v září nastoupit do 3 třídy v rodném městě a syn do školky a moc jsme si přáli se vrátit, sehnala jsem si zde byt v nájmu.

Vše jsme sotva stihli a děti v září nastoupily. Na odměnu RK, kauci a první nájemné jsem si musela vzít půjčku, ale byt jsme dostali. V tu samou dobu jsem se dozvěděla že manžel, který zůstal v původním bytě, má již novou partnerku a společně bydlí. Proto jsem podala žádost o svěření dětí do péče a žádost o rozvod.

Bohužel jsem nemohla sehnat práci na ranní směnu tak, abych mohla vodit syna do školky. Zatím jsem tedy s dětmi závislá na dávkách hmotné nouze. Příští měsíc to ale již vypadá nadějně, že bych mohla vykonávat částečný úvazek jako uklízečka.

Manžel mi dal 1.000 Kč na obě děti a já musela zaplatit stravu a školkovné ve výši 3.500 za září a říjen, nájemné s poplatky..., dále dcerka do školy potřebovala dokoupit nějaké vybavení a na jídlo nám skoro nic nezbylo. Aby toho nebylo málo, jak už to tak v životě chodí, rozbila se nám pračka.

Jak sbírka pomůže?

Moc bychom potřebovali pomoci abychom o byt nepřišli a alespoň trošku s jídlem, abychom nemuseli opět na azylový dům.

Moc prosím o pomoc hlavně aby děti nepřišly o domov.

Jitka


Jste v podobné situaci? Založte si sbírku zde

Sbírku již podpořilo 4 dárců

„Na lepší zítřky “
250 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„Přeji Vám lepší zítřky“
350 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

262 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Věřím, že vše dobře dopadne. Držím palečky. “
100 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny