Pomozte ukrajinským dětem žít dál

Kyiv / Sbírku organizuje Children of Heroes

{}

Pomozte ukrajinským dětem žít dál

0 %

Vybráno 48 € z 5 292 €
Zbývá 38 dnů
Sbírka byla ukončena 31. srpna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením


Pojďte nám pomoci shromáždit finanční prostředky na psychologickou rehabilitaci pro ukrajinské děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku ruské invaze na Ukrajinu.


Žádné dítě by nikdy nemělo poznat válku. A tím spíš si jí projít bez podpory rodičů.

Ukrajinské děti jsou více než rok ve stavu totálního stresu, strachu a psychického tlaku. Každý den války zanechává stopy na emocionálním stavu dětí. Každý letecký poplach připomíná dětem v naší péči ztrátu jejich blízkých.

Reakce dětí mohou být různé, ale je zřejmé, že válka zanechá následky na životech dětí, jejichž psychika se teprve utváří. A proto jim musíme pomoci se zotavit a předejít budoucím problémům.

Charitativní fond „Děti hrdinů“ v současné době hledá podporu pro systematické fungování programu psychologické asistence pro děti. Jsme největší nadací s posláním pomáhat ukrajinským dětem, které přišly o jednoho nebo oba rodiče kvůli ruské invazi. 

Právě teď podporujeme více než 6 000 dětí a toto číslo bohužel stále roste. 

I když jejich rodiče nemůžeme přivést zpět, jsme odhodláni jim poskytnout těmto dětem veškerou podporu, kterou by měly mít – psychologickou, humanitární, lékařskou a vzdělávací.

1 individuální psychologická rehabilitace pro 1 dítě stojí 1 000 UAH, tedy 25 EUR. Pojďte nám pomoci darovat těmto dětem potřebnou podporu, kterou v jejich tíživé situaci tak zoufale potřebují.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

12 € — Ondřej Auer před 8 měsíci

37 € — Jan Plocica před rokem