Pomozte nám dojet k těm, kteří nás potřebují

Tachovsko a Chebsko / Sbírku organizuje 15. Přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně

Pomozte nám dojet k těm, kteří nás potřebují

0 %

Vybráno 210 000 Kč z 200 000 Kč
Zbývá -1254 dnů
Sbírka byla ukončena 07. února 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Náš projekt – Potřebujeme pořídit speciální mikrobus upravený pro přepravu lidí se zdravotním postižením z Tachovska a Chebska. Je ho zde moc potřeba – lidé se zdravotním postižením z vesnic a městeček v regionu potřebují podporu a pomoc různých podpůrných služeb, které jsou od nich vzdáleny často i několik desítek kilometrů.

Cestování hromadnými dopravními prostředky pro ně není reálné (do většiny vesnic vůbec autobus ani vlak nejezdí, chybí bezbariérovost, nemohou cestovat bez podpory) a nemají ani jinou náhradní možnost dopravy.

9místný mikrobus bude speciálně upravený pro přepravu lidí se zdravotním postižením, včetně těch, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Bude jim zajišťovat dopravu na terapie, k lékaři, na úřady, za přáteli, za kulturou, na sportovní akce, na výlety.

Naše prosba – Prosíme, pomáhejte s námi! Pomozte nám dát tomuto projektu život.

Podařilo se nám získat grant na pořízení a přestavbu mikrobusu ve výši 80 % jeho pořizovací ceny. Získaný grant ale budeme moci využít pouze tehdy, pokud se nám podaří ho doplnit ještě částkou 200 000 Kč. Sami to nezvládneme, ale věříme, že s vaší pomocí se nám to podaří.

Náš život Už 20 let realizujeme řadu sociálních, vzdělávacích, zdravotních a humanitárních projektů, které pomáhají handicapovaným lidem a jejich rodinám snáze se poprat s nelehkými okolnostmi, které jim život položil do cesty.

Pomáháme dětem, dospělým i seniorům, aby i přes svůj zdravotní handicap mohli žít šťastný život doma – ve svém domově, se svojí rodinou, obklopeni přáteli, ve svém regionu.

Náš region Tachovsko a Chebsko – krásné místo pro dovolenou v přírodě, ale trochu obtížnější pro život. Přesto je domovem nejen pro nás, ale i pro naše spoluobčany s handicapem. Jedná se o venkovské regiony s nízkou životní úrovní obyvatel, špatnou dopravní dostupností, malou nabídkou služeb (sociálních, vzdělávacích, zdravotních i občanských).

Poděkování

05. 02. 2021

Tímto chceme poděkovat všem kteří nám s touto sbírkou pomohli.

Výsledek předčil naše očekávání a i přes to že v některých chvílích to vypadalo že se dílo nepovede. Nakonec se nám, díky vám, podařilo vybrat dokonce více než bylo původně v plánu. Nejen že se vybralo více ale někteří donátoři nám dokonce poslali i nějaké peníze mimo sbírku přímo na náš účet. Díky tomu budeme mít dost financí i na pokrytí poplatku pro platformu sbírky ZNESNÁZE a také i zbyde něco na nějaké to vybavení vozu navíc ze kterého jsme původně kvůli napjatému rozpočtu slevili. Ještě jednou moc děkujeme.

S přáním všeho dobrého.

Kolektiv 15. přední hlídky Royal Rangers Mariánské Lázně p.s.

Poděkování

31. 12. 2020

Tímto chceme poděkovat všem kteří přispěli, díky vám jsme již téměř v polovině.

Přejeme vám i všem kteří nás podporují vše nejlepší do nového roku.

Buďte s námi i nadále

Sbírku již podpořilo 132 dárců

„držte se, fandím Vám !“
2 000 Kč — Taťána Antlova před 3 lety

433 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Moc Vás zdravíme a posíláme, co jsme sehnali. Záleží nám na Vás“
5 000 Kč — 24. Brno před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

2 112 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

503 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně štěstí“
200 Kč — Lida před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety