Pomozte Martinovi k možnosti reprezentovat ČR

Praha / Sbírku organizuje Martin Slabý

{}
0 %

Pomozte Martinovi k možnosti reprezentovat ČR

Vybráno 65 902 Kč z 62 500 Kč
Zbývá -957 dnů
105 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 14. února 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Dobrý den,

jmenuji se Martin a narodil jsem se s diagnózou rozštěp páteře. Díky značnému počtu operací se lékařům podařilo docílit toho, že nemusím být upoután na invalidní vozík jako většina mých „kolegů“ s podobnou diagnózou. Přesto, ačkoliv mám sport velice rád, jsem takřka celý dosavadní život nemohl aktivně sportovat. Až do loňského roku, kdy jsem se díky své přítelkyni, taktéž s tělesným handicapem, dostal k atletice handicapovaných.

Mám za sebou první sezónu, v níž jsem závodil na domácí úrovni a na českých závodech jsem se v disciplínách hod diskem, hod oštěpem a vrh koulí celkem třináctkrát umístil na stupních vítězů. Druhou sezónu bohužel výrazně ovlivnila pandemie koronaviru.

Pro příští rok se mi i díky dosavadním výsledkům otevírá možnost zúčastnit se prvních mezinárodních závodů v zahraničí, kde bych reprezentovat Českou republiku a tím získal cenné soutěžní zkušenosti.

S tím je však bohužel spojena nutnost vynaložit poměrně vysoké náklady, předběžná kalkulace počítá s částkou kolem 60 tisíc Kč.

To si bohužel z vlastních zdrojů nemůžu dovolit, ale vím, že podobná šance už se nemusí opakovat, a tak sháním prostředky, kde se dá.

Proto jsem se rozhodl zkusit požádat o pomoc i Vás.

Jsem vděčný za jakýkoliv finanční příspěvek, který by mě přiblížil k možnosti zúčastnit se svých prvních zahraničních závodů.

Děkuji za podporu.

Poděkování

03. 03. 2021

Když jsem si zakládal sbírku, šel jsem do velké neznámé. Říkal jsem si, každá koruna bude dobrá. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se nejen podaří dosáhnout sta procent, ale navíc v tak krátké době. Chtěl bych všem, kteří mi přispěli, ale i těm, kteří pomohli sbírku jakýmkoliv způsobem šířit, moc poděkovat. A velké poděkování samozřejmě míří za celým týmem znesnáze21. Díky moc! Martin

Sbírku již podpořilo 127 dárců

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Ahoj Martine, věř ve své sny a vše dokážeš! “
121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně štěstí“
300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

201 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držím Vám palce“
121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně štěstí Martine, máš můj respekt! “
500 Kč — Týna Stránská před 3 lety

122 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Přeji hodné úspěchů “
500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držím palce “
111 Kč — L před 3 lety