Pomozte Martinovi k možnosti reprezentovat ČR

Praha / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozte Martinovi k možnosti reprezentovat ČR

0 %

Vybráno 65 902 Kč z 62 500 Kč
Zbývá -1245 dnů
Sbírka byla ukončena 14. února 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den,

jmenuji se Martin a narodil jsem se s diagnózou rozštěp páteře. Díky značnému počtu operací se lékařům podařilo docílit toho, že nemusím být upoután na invalidní vozík jako většina mých „kolegů“ s podobnou diagnózou. Přesto, ačkoliv mám sport velice rád, jsem takřka celý dosavadní život nemohl aktivně sportovat. Až do loňského roku, kdy jsem se díky své přítelkyni, taktéž s tělesným handicapem, dostal k atletice handicapovaných.

Mám za sebou první sezónu, v níž jsem závodil na domácí úrovni a na českých závodech jsem se v disciplínách hod diskem, hod oštěpem a vrh koulí celkem třináctkrát umístil na stupních vítězů. Druhou sezónu bohužel výrazně ovlivnila pandemie koronaviru.

Pro příští rok se mi i díky dosavadním výsledkům otevírá možnost zúčastnit se prvních mezinárodních závodů v zahraničí, kde bych reprezentovat Českou republiku a tím získal cenné soutěžní zkušenosti.

S tím je však bohužel spojena nutnost vynaložit poměrně vysoké náklady, předběžná kalkulace počítá s částkou kolem 60 tisíc Kč.

To si bohužel z vlastních zdrojů nemůžu dovolit, ale vím, že podobná šance už se nemusí opakovat, a tak sháním prostředky, kde se dá.

Proto jsem se rozhodl zkusit požádat o pomoc i Vás.

Jsem vděčný za jakýkoliv finanční příspěvek, který by mě přiblížil k možnosti zúčastnit se svých prvních zahraničních závodů.

Děkuji za podporu.

Poděkování

03. 03. 2021

Když jsem si zakládal sbírku, šel jsem do velké neznámé. Říkal jsem si, každá koruna bude dobrá. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se nejen podaří dosáhnout sta procent, ale navíc v tak krátké době. Chtěl bych všem, kteří mi přispěli, ale i těm, kteří pomohli sbírku jakýmkoliv způsobem šířit, moc poděkovat. A velké poděkování samozřejmě míří za celým týmem znesnáze21. Díky moc! Martin

Sbírku již podpořilo 127 dárců

„Hodně štěstí na závodech.. “
1 000 Kč — Šimon před 3 lety

„Martine, držím palce!!!“
500 Kč — Tomas Vaverka před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Obdivuji Tvoji vůli !! “
777 Kč — Roman L. před 4 lety

778 Kč — Martin Koleta před 4 lety

„Držím palce!“
777 Kč — Radka Koletová před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Jít Věřit Dokázat“
100 Kč — P-K-K-K před 4 lety

50 Kč — Anonymní dárce před 4 lety