Pomozme vybudovat karanténu pro pejsky v nouzi

celá ČR
Sbírku organizuje Záchrana psů v nouzi, psi bez hranic, z.ú.
Dobročinné projekty, Zvířata

Pomozme vybudovat karanténu pro pejsky v nouzi

Vybráno 76 000 Kč

z 129 000 Kč   / 59 %
0 %
Zbývá -6 dnů
88 dárců

Sbírka běží na Znesnáze21

Sbírka byla ukončena 15. dubna 2026
Sdílet s přáteli

Centrum Hand for Help právě prochází rozsáhlou reformací, jejímž cílem je vytvořit bezpečné, hygienické a dlouhodobě funkční zázemí pro psy, kteří k nám přicházejí často v tom nejtěžším období svého života. Součástí těchto změn je bohužel i nutnost zrušit původní karanténu a vybudovat zcela novou.

Karanténa je pro nás naprosto zásadní.

 Je to první místo, kam se dostávají nově přijatí psi, kde tráví čas po zákrocích, v léčbě nebo v době, kdy potřebují být oddělení kvůli svému zdravotnímu stavu. Bez funkční karantény nemůžeme psy přijímat, léčit ani přepravovat psy ze zahraničí do nových domovů. A právě teď stojíme v bodě, kdy čas hraje proti nám.

Pokud se nám nepodaří karanténu vybudovat a zprovoznit nejpozději v dubnu, budeme nuceni zastavit příjem nových psů a zároveň pozastavit dovoz psů ze zahraničí do jejich nových rodin.

 To znamená, že mnoho psů, kteří na nás spoléhají, zůstane bez pomoci – a tato představa je pro nás nesmírně těžká.

Plánovaná karanténa má být jednoduchá, ale plně funkční.

 Mobilní prostor se dvěma oddělenými místy pro psy, vybavený omyvatelnou podlahou, odtokovým kanálkem přímo v prostoru, kde se psi pohybují, a oddělením pomocí kari sítí tak, aby bylo možné zajistit hygienu i bezpečí. Vše je navrženo s ohledem na zdraví, klid a pohodu psů, kteří už si často prošli víc, než by měli.

Jak sbírka pomůže?

Vybudování takové karantény je pro naše možnosti bohužel finančně náročné. Celkové náklady se pohybují v rozmezí 81 000 až 129 000 Kč a zahrnují pořízení maringotky jako základu karantény, úpravu terénu, instalaci podlah a odtoků, vnitřní oddělení i nezbytné práce a materiál. Každá vybraná koruna půjde přímo na to, aby karanténa mohla co nejdříve sloužit svému účelu.

 Proto se na vás obracíme s velkou prosbou. Bez nové karantény nebudeme moci pokračovat v záchraně psů tak, jak jsme zvyklí. Vaše pomoc – ať už finanční, nebo formou sdílení – pro nás znamená šanci nepřerušit naši činnost a nepřestat pomáhat právě ve chvíli, kdy je to nejvíc potřeba.

 Děkujeme všem, kteří v tom stojí s námi a pomáhají psům dostat šanci na nový život.

Veronika 14.04.2026 2 000 Kč

„Děkuji za to, co pro pejsky děláte.“

Dagmar 14.04.2026 373 Kč

Anonymní dárce 14.04.2026 50 Kč

Anonymní dárce 14.04.2026 777 Kč

Lenka Cerna 13.04.2026 777 Kč

„At se u vás pejskům daří 🙏❤️“

Tereza 13.04.2026 500 Kč

„Doufám ze vám to vyjde a držím palečky , tohle je poprvé co něco daruji tak je to na dobrou věc. Pozdravujte pejsky prosím od nas Terka a Flek“

Jaroslava 13.04.2026 252 Kč

Monča K. 13.04.2026 300 Kč

Anonymní dárce 10.04.2026 500 Kč

Anonymní dárce 10.04.2026 150 Kč

Můžu si odečíst dar z daní?

Jasně! Stačí zaškrtnout, že máte zájem o potvrzení o daru, a vyplnit údaje. Hned jak dorazí vaše platba, uvidíte potvrzení v e-mailu.

Za jak dlouho se dar přičte?

Rychlost připsání peněz záleží na vaší bance a platební metodě. Nelekejte se, když se hned neuvidíte mezi dárci.

Jsou sbírky ověřené?

Naše sbírky prochází kontrolou nejen před spuštěním. Až sbírka skončí, dohlídneme, aby peníze příjemce využil do posledního haléře na to, o co žádal.

Vzkazy od dárců

Zdenka 15.04.2026 143 Kč

„ Verunko, mám radost z výsledku, tak tu krásnou částku ještě zaokrouhlím, ať se daří 🍀🐶❤️🤗“

Anonymní dárce 15.04.2026 300 Kč

„Moc děkuji za pejsky “

Hanka 15.04.2026 373 Kč

„❤️❤️❤️❤️🙏🙏“

Anonymní dárce 15.04.2026 373 Kč

„❤️❤️❤️❤️❤️“

Romča 15.04.2026 500 Kč

„Alespoň něco málo 🤗🙏“

Zdenka Mocová a přátelé z FB 15.04.2026 10 151 Kč

„Vkládám do této sbírky vybrané korunky od skvělých přátel z FB, ať pomohou, děkujeme Verunko👼🌸🐶🍀💝“

Veronika 14.04.2026 2 000 Kč

„Děkuji za to, co pro pejsky děláte.“

Lenka Cerna 13.04.2026 777 Kč

„At se u vás pejskům daří 🙏❤️“

Tereza 13.04.2026 500 Kč

„Doufám ze vám to vyjde a držím palečky , tohle je poprvé co něco daruji tak je to na dobrou věc. Pozdravujte pejsky prosím od nas Terka a Flek“

Monča K. 10.04.2026 400 Kč

„Ať se podaří vybrat co nejvíc “

DALŠÍ Dobročinné sbírky

Kocourek Budík bojuje o život. Pomozme mu vyhrát

Kocourek Budík bojuje o život. Pomozme mu vyhrát

„Alzheimer a do toho požár. Pomozme mé kamarádce s manželem“

„Alzheimer a do toho požár. Pomozme mé kamarádce s manželem“

Manžel bojuje s rakovinou, dcera s epilepsií. Pomozme

Manžel bojuje s rakovinou, dcera s epilepsií. Pomozme

„Loučíme se s maminkou. Pomozte mi postarat se o sestry“

„Loučíme se s maminkou. Pomozte mi postarat se o sestry“

Zůstala jsem sama na 3 děti. Hrozí nám ztráta domova

Zůstala jsem sama na 3 děti. Hrozí nám ztráta domova

Maminka po 17-ti operacích potřebuje Vaši pomoc

Maminka po 17-ti operacích potřebuje Vaši pomoc

Pomoc pro maminku čtyř dětí v těžké zdravotní situaci

Pomoc pro maminku čtyř dětí v těžké zdravotní situaci

Táta je pro ni vším. Pomozme jim udržet domov

Táta je pro ni vším. Pomozme jim udržet domov

Připravte a spusťte sbírku na pár kliků!

Rychle a bez námahy spustíte vlastní dobročinnou sbírku.

Znesnáze21 v médiích