Pomozme samoživitelce s nemocným Pavlíkem neztratit domov

Olomouc / Sbírku organizuje Ingrid Balážová

{}
0 %

Pomozme samoživitelce s nemocným Pavlíkem neztratit domov

Vybráno 4 686 Kč z 18 542 Kč
Zbývá 35 dnů
25 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. dubna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Ingrid a jsem maminka samoživitelka, která se stará o 7letého syna Pavlíka. Žijeme spolu sami od jeho půl roku. Od té doby jsme si prošli vším možným, včetně 9měsíčního pobytu v azylovém domě, protože jsme po rozchodu s mým bývalým partnerem neměli kam jít.

Za tuto zkušenost jsem v konečném důsledku velmi ráda, člověk si uvědomí, že střecha nad hlavou je to nejdůležitější. Dělala jsem pak už vždy vše proto, abychom si bydlení udrželi a teď už žijeme se synem víc jak 5 let v nájemním bytě, který si v momentální situaci se zdražováním úplně všeho držím zuby i nehty.

V září mi Pavlík nastoupil do školy – chodí do 1. třídy. Neboť syn bývá často doma, má zdravotní problémy se žaludkem a spoustu času trávíme hospitalizovaní poslední dobou po nemocnicích, a tak mohu mít jen nárazové brigády.

Od ledna tohoto roku jsem každý měsíc se synem v nemocnici a bohužel kvůli jeho zdravotnímu stavu si nemůžu najít zaměstnání.

Krize a zvyšující se ceny jsou tak pro mě devastační. U majitele bytu mám dluh na elektřině a vodě, který nemohu uhradit, protože nemám a jako samoživitelka jsem ani nikdy neměla žádnou rezervu.

Nájemní smlouvu mám dokonce roku, k prodloužení nájemní smlouvy musí být uhrazená dlužná částka za energie.

Prosím, pomozte nám, abychom se synem neztratili střechu nad hlavou.

Syn má rád vlaky, hodně chodíme do parku a každé odpoledne spolu napíšeme úkoly, a pak se smí chvilku dívat na televizi. Miluje fotbalisty Ronalda a Messiho. Syn by jednou chtěl být fotbalista, ale uvidíme, jestli na tom bude vůbec moci začít s jeho srdíčkem jednou skutečně pracovat.

Já jsem vyučená aranžérka květin, tuhle práci jsem ale bohužel nikdy nedělala. Mé poslední zaměstnání bylo prodavačka v obchodě a od té doby mám sem tam nějakou brigádu na přilepšení životní situace.

Budu vám moc vděčná, když nám pomůžete, abychom neztratili střechu nad hlavou. 

Partneři sbírky 1

fajnshop.com

Partnerem sbírky je e–shop fajnshop.com a jeho zákazníci.

Sbírku již podpořilo 5 dárců

322 Kč — Zákazníci Fajnshop.com před 3 týdny

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Držte se!“
1 000 Kč — Lucie Neffová před 2 měsíci

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Pro skvělou mámu 😉“
1 000 Kč — Lukáš Boček před 3 měsíci