Pomozme Milanovi dojíždět do chráněného zaměstnání!

Starý Plzenec / Sbírku organizuje Milan Trnka

{}

Pomozme Milanovi dojíždět do chráněného zaměstnání!

0 %

Vybráno 2 700 Kč z 500 000 Kč
Zbývá 38 dnů
Sbírka byla ukončena 04. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Ahoj, jmenuji se Milan, je mi 50 let a téměř před pěti lety jsem měl mozkovou příhodu. Z toho důvodu jsem byl odkázán na invalidní vozík a pomoc druhé osoby.

Postupem času především díky lázním a intenzivní rehabilitaci se můj stav zlepšil. Část nákladů na rehabilitace jsem uhradil rovněž ze sbírky Znesnáze.

Našel jsem si nové zaměstnání v chráněné digitalizační dílně ve Třemošné u Plzně, kde zaměstnávají hendikepované osoby.

Jak sbírka pomůže?

Do zaměstnání však musím dojíždět půjčeným automobilem s automatickou převodovkou. Abych mohl i nadále dojíždět do zaměstnání a být soběstačný, hledám finanční prostředky na nákup nového vozidla také prostřednictvím této sbírky.

S financemi jsem se musel také uskromnit. Před nehodou jsem pracoval jako řidič nákladního vozidla a autobusu a měl jsem soukromou autodopravu. Bohužel už nemohu vykonávat dosavadní činnost, což je velice limitující nejen co se týče návratu do společnosti, ale i finančně.

Přestože se mi návrat do společnosti i zaměstnání postupně daří, není v mých silách financovat zakoupení vozidla s automatickou převodovkou pouze z vlastních zdrojů, proto budu vděčný za jakýkoli příspěvek, kterým mi pomůže alespoň z části pokrýt náklady na zakoupení vlastního automobilu a moc mě podpoříte i sdílením sbírky.

Děkuji.

Partneři sbírky 1

2939

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2939. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 6 dárců

„Ať se Vám daří“
300 Kč — Alex před měsícem

50 Kč — Alex před měsícem

„Ať ti to jezdí chlape “
1 000 Kč — Naďa před 2 měsíci

50 Kč — Alex před 2 měsíci

„Držím Vám palce“
300 Kč — Alex před 2 měsíci

„Ať to sviští :-D“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci