Pomozme fence Máje v boji s rakovinou

Dobříš / Sbírku organizuje Kateřina Kordulová

{}

Pomozme fence Máje v boji s rakovinou

0 %

Vybráno 12 504 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -355 dnů
Sbírka byla ukončena 25. července 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Kdo je tahle psí holka s krásnýma, upřímnýma a oddanýma očima?

Mája pochází z útulku, kam ji odložili její majitelé, kteří jí ubližovali. Žila zavřená v kotci a nepoznala od člověka moc dobrého. Bála se mužů, nápřahu, prudkých pohybů, hluku. V okamžiku, kdy jsem vzala do ruky koště, ve velké panice utekla. Za tu dobu, co jsme spolu se naučila, že člověk není vždy jen zlý. Stal se z ní velmi mazlivý, přítulný a oddaný přítel.

Na začátku května jsem objevila Máje bouli na struku. Rychle jsem zařídila potřebné vyšetření a objednala ji co nejdříve na operaci.

Máje byl na struku objeven zhoubný nádor 3. stupně, tedy nejvyššího stupně malignity. Další nádor s nízkým stupněm malignity byl objeven na ledvině.

Za její dosavadní léčbu jsem zaplatila více než 160.000,-Kč. Ale bohužel mé finanční možnosti mají své hranice a já bych potřebovala pomoci s náklady na její léčbu a renální krmivo. Dle důsledného onkologického vyšetření na klinice RegiaVet nemá Mája metastáze a má tak velkou šanci na zkvalitnění života

Jak sbírka pomůže?

Mája potřebuje léky Palladii 50mg. Léčba na měsíc stojí až 20.000,-Kč, nepočítám-li renální dietu, kdy denně dostane 5 konzerv zn. Hill´s, Calibra nebo Brit. Jedna konzerva stojí přibližně 80,-Kč. Strašně mě ubíjí, že život jednoho skvělého psa, který už si v životě zažil své, je závislý na penězích.

Celý svůj život pomáhám pejskům, kteří to potřebují v míře, kterou si mohu dovolit. Nikdy jsem pomoc nepotřebovala, uměla jsem si poradit. Teď ale nastal ten čas, kdy už si o pomoc musím říct.

Byla bych velmi vděčná za každou korunu, která Máju přiblíží k uzdravení a delšímu a spokojenějšímu životu. Věřím, že se najdou lidé, kterým nebude osud jednoho obyčejného pejska z útulku lhostejný.

V případě, že by se vybralo více peněz, než bychom potřebovali, poskytnu je dalšímu pejskovi, kterému by mohly pomoci stejně jako nám.

Májenka odešla za duhový most

25. 07. 2023

Drazí přátelé,

Májenky stav se minulý týden zhoršil a to natolik, že v pátek 21. 7. jsme museli odjet na kliniku Máje navždy pomoci od bolesti. Byli jsme moc smutní, slzy neudržela ani paní doktorka, která si Máju moc oblíbila a Mája jí. Píšu s odstupem, jelikož je to pro mne obrovská rána, i když jsem to samozřejmě čekala, člověk se nemůže nikdy dostatečně připravit.

Ve 20:10 dotlouklo srdíčko obrovské bojovnice. Jsem vděčná, že jsem mohla být po jejím boku.

Máji tělíčko bylo zpopelněno a během tohoto týdne si ji přivezeme domů.

Sbírku si dovolím nechat běžet i nadále.

Část peněz se sbírky jsem se po jejím ukončení rozhodla darovat dále, a to pejskovi, který také bojuje s rakovinou.

Závěrem bych chtěla moc a moc poděkovat každému, kdo nám pomohl, bez Vás bych pro Máju nemohla udělat to maximum, které jsem udělala. Je krásné vidět, že je mezi námi pořád spousta hodných lidí, kterým není osud jednoho obyčejného pejska lhostejný.

Máme posledních pár společných chvil

12. 07. 2023

Přátelé, Máje je poslední dny hůře. Neoperovatelný nádor na druhé mléčné liště bohužel velmi rychle roste a způsobuje jí bolesti. Mája sice dobře jí, ale hůře vstává, chodí, v noci kňučí bolestí. Dnes máme jet na "kontrolu", kdy jí buď dá paní doktorka silná analgetika na úlevu od bolesti a nám dá možnost se s Májou rozloučit, nebo ji necháme odejít již dnes... Nechci ji trápit, ale je to strašně těžké, miluju jí z celého srdce, ale když vidím, že má bolesti, je to snad ještě horší 😭

V neděli jsme byli plavat na slapech a byla to zas ta stará dobrá Mája, běhala za klacíkem, plavala s námi a bylo vidět, že si to opravdu užívá a bolesti a trápení šly stranou. Držte nám prosím palce, ať celou situaci zvládneme pro Máju co nejlépe... Děkujeme všem za silnou podporu, moc si toho vážíme 💔

placeholder

placeholder

placeholder

Sbírku již podpořilo 28 dárců

„Přeji Máje, ať má ještě nějakou chvíli radost ze života. “
300 Kč — Hana před rokem

„Držíme pěsti Máje, mám doma podobnou týranou holčičku a je to moje štěstí 🍀❤“
200 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Zkuste sbírku prodloužit, aby se vybralo více peněz. A taky propagovat.“
3 000 Kč — Milena před rokem

252 Kč — Monika před rokem

„Májinko bojuj❤️“
1 000 Kč — Markét před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Gabriela před rokem

„Ať Máji vše dobře dopadne. Držíme palečky a pacičky ♥️🐕💋🍀.“
100 Kč — Věra před rokem

300 Kč — Alice před rokem

„Ať je brzy v pořádku ❤️“
500 Kč — Janča před rokem