Pomoc pro onkologicky nemocného Sebastiana

Hodonín / Sbírku organizuje Kristýna Mynářová

{}

Pomoc pro onkologicky nemocného Sebastiana

0 %

Vybráno 114 500 Kč z 100 000 Kč
Zbývá -1175 dnů
Sbírka byla ukončena 29. března 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Když vám v 17 letech řeknou, že máte rakovinu, není to nic, co chcete slyšet… Sebastian měl život obyčejného puberťáka – rád se bavil a trávil čas s kamarády. Vážná nemoc se jménem Ewingův sarkom všechno změnila.

Celá rodina se musela přizpůsobit a dělá vše pro to, aby Sebastianovi pomohla tento nelehký boj vyhrát. Mladší brácha je mnohem rozumnější a chápe, že rodiče teď tráví čas v nemocnici a mají méně času.

Maminka se o Sebastiana stará a nedostává tak celý příjem. Než vyřídí příspěvek na péči, chvíli to potrvá. Tatínek si musí brát také často volno, aby je mohl odvést do nemocnice, kde Sebastian podstupuje chemoterapii. Ke strachu o zdraví se přidaly i finanční potíže. A aby toho nebylo málo, rodině se rozbilo auto.

Situaci řeší tím, že si auto půjčují od známých, z dlouhodobého pohledu je to už dále neúnosné.

Sbírka rodině pomůže vybrat peníze na koupi staršího auta a pomůže financovat cesty k lékařům na trase Ratíškovice-Brno, kam dojíždí několikrát týdně. Současně půjde výtěžek na zaplacení nutriční stravy, léků a doplňků léčby, bez kterých se Sebastian neobejde.

Děkujeme.

Poděkování

28. 03. 2021

Z celého srdce bych já i celá rodina Sebastiana chtěli poděkovat všem kteří přispěli jakoukoliv částkou, nebo jen tím že příspěvek sdíleli. Nesmírně si vážíme každé pomoci.Vybraná částka bude použita na cesty do nemocnice , všechny léky co bude Sebastián potřebovat , nutriční výživu,dezinfekční prostředky a auto.

Sbírku již podpořilo 147 dárců

202 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

298 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

164 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

192 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

10 000 Kč — Ríša, Monika, Nina před 3 lety

„Přeji brzké uzdravení .“
121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držíme palce ✊✊🍀“
3 000 Kč — Kotáskovi a Pešovi před 3 lety

523 Kč — Zdeňka před 3 lety

103 Kč — Eduard před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety