Pomoc pro Justýnku a Sašu

Vsetín / Sbírku organizuje Martin Klučka

{}

Pomoc pro Justýnku a Sašu

0 %

Vybráno 13 000 Kč z 13 000 Kč
Zbývá -1380 dnů
Sbírka byla ukončena 19. května 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Justýnkaa Saša jsou sourozenci, kteří vyrůstají ve Vsetíně. Když si hrají, je o nichhodně slyšet, a tak se rodina často setkává s nepříjemnými pohledy. Colidé už nevidí je nemoc, kterou dětí trpí. Justýnka je těžká autistka smentálním opožděním. Alex má ADHD, lehké mentální opoždění a skrytý autismus. Rodinutrápí blížící se nesnáze, kdy nebudou moct cestovat vlastním autem.

Devítiletáholčička je v současné době ve vývoji asi 4letého dítěte. K autismu se přidalapanická psychóza a spánková epilepsie. Bojuje se zvýšením hormonů, kterézpůsobují rychlý nárůst váhy. Justýnce se tak křiví nožky a snižuje se jejípohyblivost.

Rodina se obrací k dárcům s prosbou opomoc přispěním na auto. Starý vůz je těsně před „smrtí“a na příspěvek na motorové vozidlo nemají nárok. Auto používají na převozdětí do speciální školy, k lékařům, na rehabilitaci a občas také na výlety.Justýnka má časté záchvaty strachu, není proto vždy možné využít jinou dopravu.

PokudVás náš příběh zajímá více, podívejte se na naši dobročinnou stránku naFB, kde najdete naše fotky i videa ze života.

Děkujeme,že rodinu a jejich malé bojovníky podpoříte!


Velká aktualizace :)

24. 04. 2020

Tímto vkládáme velkou aktualizaci,vzhledem ke krásným změnám,které proběhly.

Dneškem byla ponížena cílová částka,protože se objevilo pár lidiček,kteří nám darovali peníze jinou cestou.Z naší strany jsme přesvědčení.že by nebylo správné vybrat více peněz,než na co jsou určeny !!!

Velké díky!

26. 03. 2020

Všem prozatimním dárcům od ❤️ děkujeme. Snad se vše podaří a budeme moci děti vozit v bezpečném autě a Justýnka nebude zažívat strach z těch všech roušek okolo. V autě se totiž cítí naprosto v bezpečí :)

Sbírku již podpořilo 22 dárců

400 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety